Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

W najbliższy weekend o kolejne punkty Pucharu Świata walczyć będą polscy skoczkowie, a piłkarze ekstraklasy rozegrają ostatnią w tym roku kolejkę. W Premier League dojdzie zaś do dwóch ciekawych meczów zespołów z czuba tabeli.

SOBOTA

SKOKI NARCIARSKIE

Puchar Świata w Engelbergu:

  • 13:30 Seria treningowa
  • 14:30 Kwalifikacje
  • 16:00 Konkurs indywidualny | Eurosport, TVP 1, TVP Sport

PIŁKA NOŻNA

Ekstraklasa:

  • 15:00 Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa | Canal+ Sport, nSport+
  • 17:30 Wisła Płock - Piast Gliwice | Canal+ Sport, TVP 2
  • 20:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok | Canal+ Sport

Znasz się na ekstraklasie?

Premier League:

  • 13:30 Everton - Arsenal | Canal+ Sport 2
  • 16:00 Aston Villa - Southampton | Canal+ Sport 2
  • 16:00 Bournemouth - Burnley
  • 16:00 Brighton - Sheffield United
  • 16:00 Newcastle - Crystal Palace
  • 16:00 Norwich - Wolverhampton
  • 18:30 Manchester City - Leicester City | Canal+ Sport 2

La Liga:

  • 13:00 Mallorca - Sevilla | Canal+ Sport
  • 16:00 Barcelona - Alaves | Eleven Sports 2
  • 18:30 Villarreal - Getafe | Eleven Sports 2
  • 21:00 Valladolid - Valencia | Eleven Sports 1

Bundesliga:

  • 15:30 Bayern - Wolfsburg | Eleven Sports 1
  • 15:30 FC Koeln - Werder Brema
  • 15:30 FSV Mainz - Bayer Leverkusen
  • 15:30 RB Lipsk - Augsburg | Eleven Sports 4
  • 15:30 Schalke - Freiburg 
  • 18:30 Hertha Berlin - Borussia Moenchengladbach | Canal+

Serie A:

  • 15:00 Udinese - Cagliari | Eleven Sports 3
  • 18:00 Inter - Genoa | Eleven Sports 1
  • 20:45 Torino - Spal | Eleven Sports 2

SIATKÓWKA

PlusLiga:

  • 14:00 GKS Katowice - Aluron Virtu CMC | Polsat Sport
  • 17:30 Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | Polsat Sport Extra
  • 20:30 Indykpol AZS Olsztyn - Verva Warszawa | Polsat Sport Extra

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 18:00 DPD Legionovia Legionowo - Wisła Warszawa

KOSZYKÓWKA

Energa Basket Liga:

  • 15:00 Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice
  • 16:45 MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard | Polsat Sport
  • 19:00 BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek

NBA:

  • 1:00 Clevland Cavaliers - Memphis Grizzlies
  • 1:00 Indiana Pacers - Sacramento Kings
  • 1:30 Boston Celtics - Detroit Pistons
  • 1:30 Toronto Raptors - Washington Wizdards
  • 2:00 Miami Heat - New York Knicks
  • 2:00 Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns
  • 2:00 Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks
  • 3:00 Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves
  • 4:00 Portland Trail Blazers - Orlando Magic
  • 4:30 Golden State Warriors - New Orleans Pelicans
  • 23:00 Charlotte Hornets - Utah Jazz | Canal+ Sport 2

BIATHLON

Puchar Świata w Annecy-Le Grand Bornand:

  • 13:00 Bieg na dochodzenie mężczyzn na 12,5 kilometra | Eurosport
  • 15:00 Bieg na dochodzenie kobiet na 10 kilometrów | Eurosport

NARCIARSTWO ALPEJSKIE

  • 10:30 Puchar Świata kobiet w Val d'Isere (zjazd) | Eurosport
  • 11:45 Puchar Świata mężczyzn w Val Gardenie (zjazd) | Eurosport

NIEDZIELA

SKOKI NARCIARSKIE

Puchar Świata w Engelbergu:

13.30 kwalifikacje | Eurosport

15.00 konkurs indywidualny | Eurosport, TVP 1, TVP Sport

PIŁKA NOŻNA

Premier League:

  • 15:00 Watford - Manchester United | Canal+ Sport
  • 17:30 Tottenham - Chelsea | Canal+ Sport

La Liga:

  • 12:00 Leganes - Espanyol | Canal+ Sport
  • 14:00 Osasuna - Real Sociedad | Canal+ Sport 2
  • 16:00 Betis - Atletico Madryt | Eleven Sports 2
  • 18:30 Levante - Celta Vigo | Canal+ Sport 2, nSport+
  • 21:00 Real Madryt - Athletic Bilbao | Canal+ Sport

Bundesliga:

  • 15:30 Fortuna Duesseldorf - Union Berlin | Eleven Sports 1
  • 18:00 Paderborn - Eintracht Frankfurt | Eleven Sports 1

Serie A:

  • 12:30 Atalanta - AC Milan | Eleven Sports 1
  • 15:00 Lecce - Bologna | Eleven Sports 3
  • 15:00 AC Parma - Brescia | Eleven Sports 4
  • 20:45 Sassuolo - Napoli | Eleven Sports 1

SIATKÓWKA

PlusLiga:

  • 14:45 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel | Polsat Sport
  • 17:30 Skra Bełchatów - Ślepsk Suwałki | Polsat Sport Extra

Liga Siatkówki Kobiet:

  • 20:30 #VolleyWrocław - Enea PTPS Piła | Polsat Sport

KOSZYKÓWKA

Energa Basket Liga:

  • 15:00 Polski Cukier Toruń - Start Lublin
  • 17:30 Asseco Gdynia - King Szczecin | Polsat Sport

NBA:

  • 00:00 Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
  • 1:00 Detroit Pistons - Chicago Bulls
  • 1:00 Philadelphia 76ers - Washington Wizards
  • 1:30 New York Knicks - Milwaukee Bucks
  • 2:00 Memphis Grizzlies - Sacramento Kings
  • 2:30 San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers
  • 3:00 Phoenix Suns - Houston Rockets 
  • 4:00 Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves
  • 21:30 Toronto Raptors - Dallas Mavericks | Canal+ Sport 2

BIATHLON

Puchar Świata w Annecy-Le Grand Bornand:

  • 12:10 Bieg na 15 kilometrów ze startu wspólnego mężczyzn | Eurosport
  • 14:00 Bieg na 12,5 kilometra ze startu wspólnego kobiet | Eurosport

NARCIARSTWO ALPEJSKIE:

  • 10:00 Puchar Świata mężczyzn w Alta Badia (1. przejazd slalomu giganta mężczyzn) | Eurosport
  • 11:00 Puchar Świata kobiet w Val d'Isere (superkombinacja) | Eurosport
  • 13:10 Puchar Świata mężczyzn w Alta Badia (2. przejazd slalomu giganta mężczyzn) | Eurosport