Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Karol Hodowany uległ poważnemu wypadkowi. Trwa zbiórka na leczenie byłego piłkarza Radomiaka

Były piłkarz Radomiaka Radom Karol Hodowany uległ bardzo poważnemu wypadkowi. W poniedziałek kierowany przez niego samochód wpadł w poślizg, a później uderzył w drzewo. Trwa internetowa zbiórka na leczenie i rehabilitację 24-latka.

W poniedziałek poważnemu wypadkowi uległ Karol Hodowany, były piłkarz Radomiaka Radom. Samochód, którym kierował 24-latek wpadł w poślizg, wypadł z drogi, a później uderzył w drzewo. W Internecie rozpoczęto już zbiórkę na leczenie i rehabilitację poszkodowanego. 

Były piłkarz Radomiaka Karol Hodowany uległ poważnemu wypadkowi. O pomoc zaapelowała narzeczona 24-latka

- Wspólnymi siłami możemy przywrócić mu pełną sprawność. Leczenie i rehabilitacja w tak skomplikowanych przypadkach nie tylko wymaga wiele wytrwałości, ale też jest bardzo kosztowna, a szacowane koszty przekraczają możliwości rodziny" - czytamy na portalu zrzutka.pl, gdzie prowadzona jest zbiórka na rzecz Hodowanego. Na razie (17 grudnia, godz. 14:40) udało się zebrać blisko 11,5 tysiąca z potrzebnych 50 tysięcy złotych. 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych o pomoc w zbiórce poprosiła  narzeczona piłkarza. - Kochani! Mój najdroższy, najcudowniejszy Mężczyzna uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Dziękuję Bogu, że po tym co się stało jest z Nami. Potrzebujemy pomocy finansowej, ponieważ leczenie i rehabilitacja jest bardzo kosztowna i przekracza możliwości rodziny. Karol... Jest takim człowiekiem, że pomógłby w każdej sytuacji. Więc teraz ja proszę o pomoc dla Niego - napisała na Facebooku Aleksandra Fert. 

Hodowany bronił barw Radomiaka w latach 2017-2019. W sezonie 2017/2018 rozegrał 17 meczów w 2. lidze. Wcześniej był zawodnikiem takich klubów jak: Zagłębie Lubin, Siarka Tarnobrzeg czy Chrobry Głogów. Jesienią 2019 r. dołączył do Apisu Jędrzychowice.

Vuković przetrwał trudne chwile w Legii. Co dalej?

Zobacz wideo