Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ronaldinho: Lionel Messi nie jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu

- Nie mogę powiedzieć, że Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, ale jest najlepszy w swoich czasach - powiedział Ronaldinho.

Lionel Messi niedawno zdobył szóstą Złotą Piłkę w swojej karierze i stał się tym samym rekordzistą (Cristiano Ronaldo ma ich pięć), wyprzedzając drugiego Virgila van Dijka o zaledwie kilka głosów. Ronaldinho - jego były kolega z Barcelony i legenda piłki nożnej - nie nazywa jednak Argentyńczyka najlepszym piłkarzem w historii futbolu.

Ronaldinho nie umie wybrać najlepszego piłkarza. "Obok Messiego są Pele, Maradona, Ronaldo"

- Nie mogę tak powiedzieć, ale jest najlepszy w swoich czasach. Jestem szczęśliwy, bo to mój przyjaciel i główna postać Barcelony. Nie lubię porównań, dlatego trudno wskazać najlepszego piłkarza w historii. Są jeszcze takie postaci jak Pele, Diego Maradona, czy Ronaldo - stwierdził Ronaldinho.

Sawicki zdecydowanie: Nie ma opcji, by taki zawodnik grał w reprezentacji Polski:

Zobacz wideo

Ronaldinho zakończył karierę w styczniu 2018 roku. Jest jednym z zaledwie siedmiu piłkarzy w historii, którzy mają na swoim koncie mistrzostwo świata, Ligę Mistrzów oraz Złotą Piłkę. Ostatnio głośniej jest jednak o jego problemach związanych z niezapłaconymi podatkami oraz grzywnami.