Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Florentino Perez potajemnie montuje Superligę. Wyznaczył już datę startu. "To może zrujnować piłkę nożną na całym świecie"

Florentino Perez namawia czołowe kluby piłkarskie, aby wraz z Realem Madryt opuściły swoje ligi i utworzyły Superligę dla najlepszych zespołów z Europy. Nowe rozgrywki miałby ruszyć w 2024 r., a pomoga w ich utworzeniu fundusz kapitałowy CVC Capital Partners.
Więcej o:
Komentarze (46)
Florentino Perez potajemnie montuje Superligę. Wyznaczył już datę. "To może zrujnować piłkę nożną na całym świecie"
Zaloguj się
 • zegrz

  Oceniono 8 razy 6

  Przecież tak właśnie wygląda Liga Mistrzów...
  W kółko te same drużyny i gracze...
  Do urzygu...

 • Sławomir Siwiec

  Oceniono 8 razy 4

  Niech sobie robią superlige! Jak telewizje nie zapłacą to zbankrutuja! Odejdą sponsorzy! ??

 • d34mariusz

  Oceniono 3 razy 3

  Chciwość. Po co tym starym prykom jeszcze więcej milionów na koncie. Zdechną i zakopią ich w ziemi albo spalą jak każdego. I ani grosza jednego ze sobą nie zabiorą.

 • peterjk

  Oceniono 2 razy 2

  Haha Peraz jest za cienki I chyba zbyt naiwny jeśli wierzy, że kluby PremierL dołacza do utopijnego projektu. Jemu się marzy kasa jaka zgarnia z praw TV Liga angielska (ok 5 mld rocznie). Niestety nudna Primera D nia ma na takie zyski szans. On sobie jednak nie zdaje sprawy, że pojedynki np Liverpoolu z Evertonem sa często sa dla wielu ważniejsze niż np te w LM obecnie. Dlatego to można włożyć do kosza od razu.

 • byann

  Oceniono 2 razy 2

  Kartele z Meksyku, Kolumbii, Kosowa i Afganistanu będą miały ekstra pralnię.

 • toaletadwa

  Oceniono 2 razy 2

  W uefa jest 55 krajów. W lidze mistrzów są 32 drużyny. Z tych 32 drużyn 20 pochodzi z 4 krajów. Jeżeli uefa mówi o śmierci piłki nożnej, to sama sobie wystawiła wyrok.

 • silvermane

  Oceniono 2 razy 2

  Będzie jak w koszykówce: rozłam i dwóch organizatorów europejskich pucharów. Paradoksalnie mniejszym może to wyjść na dobre, oczywiście pod warunkiem zakazu transferów i gry z wykluczonymi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX