Virgil van Dijk zażartował z Ronaldo i wywołał burzę! Siostra CR7 nie wytrzymała

Virgil van Dijk zajął drugie miejsce, a Cristiano Ronaldo trzecie w plebiscycie Złotej Piłki na najlepszego piłkarza świata 2019 roku. Holender zażartował przed galą z Portugalczyka i wowołał burzę. Siostra Ronaldo ostro odpowiedziała.

Cristiano Ronaldo był wielkim nieobecnym poniedziałkowej gali Złotej Piłki na najlepszego piłkarza świata 2019 roku. Portugalczyk wolał w tym czasie odebrać nagrodę dla piłkarza roku Serie A. Ale - jak podaje "Daily Mirror" - przesiedział galę w samochodzie, a na scenę wyszedł tylko po nagrodę.

Cristiano Ronaldo był wściekły [WIDEO]

Zobacz wideo

W plebiscycie "France Football" Portugalczyk zajął trzecie miejsce. Drugi był Virgil van Dijk, który jeszcze przed galą zażartował z Ronaldo. "Cristiano Ronaldo nie pojawi się na dzisiejszej gali, więc masz już jednego rywala mniej" - stwierdził dziennikarz w rozmowie z Holendrem. "Czy on naprawdę był moim rywalem?" - zripostował van Dijk. A te słowa rozwścieczyły Katię Aveiro, siostrę Ronaldo.

"Posłuchaj drogi Virgilu. Tam, gdzie ty zmierzasz, Cristiano był już tysiące razy. Ronaldo i jego koledzy z drużyny zmiażdżyli twoją reprezentację w finale (Ligi Narodów). Było ci ciężko, Virgilu? W twoim najlepszym roku w karierze Cristiano wygrał więcej pucharów niż ty. Świetnie, co nie?" - napisała na Instagramie.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: