Podczas ogłaszania wyników Złotej Piłki do sieci trafiła lista z nazwiskami piłkarzy!

Do sieci trafiła lista z nazwiskami piłkarzy, którzy zajęli miejsca 11-30 w plebiscycie Złotej Piłki. Lista potwierdziła się później z oficjalnymi wynikami plebiscytu "France Football". Są na niej także zawodnicy, którzy znaleźli się w czołowej "10" zestawienia. Wśród nich jest Robert Lewandowski.
Zobacz wideo

Do sieci trafiła lista z nazwiskami piłkarzy, którzy zajęli miejsca od 11. do 30. w rankingu Złotej Piłki, organizowanym przez "France Football". Przed rozpoczęciem gali, planowanej na 20:30, francuski magazyn opublikował wyniki rankingu, potwierdzając prawdziwość listy, na której są także nazwiska piłkarzy, którzy znaleźli się w czołowej "10" zestawienia.

Gdy poznaliśmy nazwiska piłkarzy, którzy znaleźli się w zestawieniu na miejscach od 11. do 30., stało się jasne, że w "10" rankingu znalazł się Robert Lewandowski. Wraz z nim tworzą ją Allison Becker, Riyad Mahrez, Sadio Mane, Kylian Mbappe, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Mohamed Salah, Bernardo Silva i Virgil van Dijk. Początek gali, podczas której poznamy ostatecznego zwycięzcę, o 20:30. Relacja na Sport.pl.

Więcej o: