Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dlaczego wciąż umieramy jak George Best? Czternasta rocznica śmierci Księcia Życia

George Best mijał rywala za rywalem, skakał z łóżka do łóżka i chodził od baru do baru. To prowadziło go do rozważań: "Lepiej minąć kilku obrońców Liverpoolu i strzelić gola na Anfield czy zaliczyć cztery miss świata? Trudny wybór. Na szczęście zrobiłem to i to". Nazywali go Księciem Życia, a on żegnając się z nim, apelował: "Nie umierajcie tak, jak ja". Niestety, wciąż umieramy.
Więcej o:
Komentarze (57)
Dlaczego wciąż umieramy jak George Best? Czternasta rocznica śmierci Księcia Życia
Zaloguj się
 • hvidehus

  Oceniono 16 razy 12

  Niestety to prawda. Ale że teraz pijemy dwa razy więcej niż za czasów PRL-u to przerażające!

 • fcknzs

  Oceniono 10 razy 8

  największą tragedią Besta jest to, że jest nadal gloryfikowany, choć był seryjnym damskim bokserem, żonę i syna lał bez opamiętania nawet na trzeźwo.

 • slawczan

  Oceniono 6 razy 6

  Zaczyna się jak ,,Legenda o Gorgiem Bescie" a kończy jak uzasadnienie podwyżki akcyzy na alko.

 • synkierownika

  Oceniono 7 razy 5

  to są właśnie legendy, co by było gdyby, legendy są fajnie bo nie podlegają weryfikacji, amen.

 • kisssmyass

  Oceniono 6 razy 4

  kiedyś zapytano mnie, eks-palacza, jak rzucić palenie. Na co odrzekłem, że jednocześnie rzuciłem wiele złych, destrukcyjnych...relacji. Przede wszystkim palenie, żonę-alkoholiczkę i mięsożerność. Nigdy nie żałowałem tej decyzji!

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 2 razy 2

  w Polsce systematycznie wzrasta spożycie alkoholu. Rocznie statystyczny Polak wypija 11 litrów czystego spirytusu. W 2005 wypijał 9,5 litra. W kojarzonych z pijaństwem czasach PRL wypijał 5 litrów. Sprzyjają nam wódki smakowe w małych butelkach. Małpka kolorowej rywalizuje o miejsce przy śniadaniu z małą czarną. – W latach 70. statystyczny Polak wypijał około pięciu litrów czystego alkoholu rocznie. Z kolejną dekadą ta liczba rosła. W połowie lat 90. w grupie osób starszych niż 15 lat wypijano już osiem litrów czystego alkoholu na głowę, w roku 2005 roku - 9,5 litra, w 2010 roku - 10,5 litra i ponad 11 w 2017 roku – podaje Krzysztof Brzózka, dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

 • kupidon

  Oceniono 4 razy 2

  jak widać, sam talent nie zapewnia sukcesu. praca, praca, i samodyscyplina. jest wielu podobnych ludzi, którzy zmarnowali, to co im los darował. i nigdy nie wyciągną wniosków. wystarczy popatrzeć na "klub 27". utalentowani, wybitni i odeszli przez własną głupotę przed 30tką.

 • volverener

  Oceniono 2 razy 2

  Największą tragedią tego trupa jest to, że nie wie iż nie żyje. Jak każdego trupa, zresztą.

 • antymemo

  Oceniono 2 razy 2

  Sprawa Besta nie jest żadnym wyjątkiem, choć bardzo nagłośniona ze względu na jego popularność. Większość alkoholików, również w Polsce, umiera w ciszy ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX