Zaskakująca porażka Legii Warszawa z ostatnią drużyną drugiej ligi! W mocnym składzie

Legia Warszawa przegrała w sobotę sparingowy mecz z Legionovią Legionowo 1:2. A grała w mocnym składzie, m.in. z: Igorem Lewczukiem, Luquinhasem czy Jarosławem Niezgodą. Mecz obył się na stadionie przy Łazienkowskiej.

Mecz rozpoczął się w południe na głównej płycie stadionu przy Łazienkowskiej. Spotkanie było zamknięte dla mediów i publiczności, ale portal legionici.com podał jego szczegóły. Drugoligowa Legionovia, która zajmuje ostatnie miejsce w swojej lidze, wyszła na prowadzenie już 29. minucie, a gola - wykorzystując sytuację sam na sam z Radosławem Cierzniakiem - strzelił Eryk Więdłocha.

Nowa gwiazda Legii Warszawa wróci do reprezentacji Polski? [WIDEO]

Drugi gol dla gości z Legionowa padł z rzutu karnego, którego pewnym strzałem wykorzystał Luka Janković. Jedyny gola dla Legii padł w doliczonym czasie gry drugiej połowy, a strzelił go Szymon Włodarczyk.

Legia Warszawa - Legionovia Legionowo 1:2

• 0-1 - 29' Eryk Więdłocha
  • 0-2 - 71' Luka Janković (karny)
  • 1-2 - 92' Szymon Włodarczyk

Legia: Radosław Cierzniak (46' Wojciech Muzyk) - Paweł Stolarski, Igor Lewczuk (46' Inaki Astiz), William Remy (75' Kacper Kostorz), Luis Rocha - Paweł Wszołek (46' Salvador Agra), Mateusz Wieteska (46' Ariel Mosór), Mateusz Praszelik, Luquinhas (46' Łukasz Łakomy), Kacper Kostorz (65' Radosław Cielemęcki) - Jarosław Niezgoda (46' Szymon Włodarczyk)

Legionovia: Paweł Błesznowski - Rafał Zembrowski, Bartosz Waleńcik, Jonatan Straus, Luka Janković, Konrad Zaklika, Adam Imiela, Mateusz Małek, Eryk Więdłocha, Kacper Będzieszak, Daniel Pietraszkiewicz