Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Rosji bojkotuje nowe koszulki przez fatalny błąd producenta

Rosjanie nie wystąpią w najbliższych meczach eliminacyjnych do Euro 2020 w nowych strojach przygotowanych przez Adidasa. Wszystko z powodu błędu firmy, która popełniła błąd przy umieszczaniu flagi na rękawach nowych koszulek.
Zobacz wideo

Rosyjska federacja piłkarska podjęła decyzję, że reprezentacja Rosji nie wystąpi w najbliższych meczach eliminacyjnych z Belgią i San Marino w najnowszych strojach przygotowanych przez Adidasa. Powodem jest błąd, która firma popełniła, umieszczając flagę rosyjską na rękawach koszulek.

Stroje reprezentacji RosjiStroje reprezentacji Rosji instagram.com/adidasfootball/

Adidas zaprezentował w ubiegłym tygodniu nowe stroje m.in. reprezentacji Niemiec i Rosji. Obydwa komplety miały na rękawach trzy skrawki materiału, które łączyły się we flagi poszczególnych krajów. O ile flaga niemiecka była zaprezentowana w odpowiedni sposób, o tyle przy fladze rosyjskiej popełniono błąd, odwracając kolory.

Kibice drwią, że to stroje reprezentacji Serbii

Kibice reprezentacji Rosji natychmiast zauważyli wpadkę Adidasa. - Świetne stroje dla reprezentacji Serbii. A kiedy pokażecie rosyjski strój? - napisał jeden z nich pod postem firmy na Instagramie, prezentującym nowe stroje rosyjskiej kadry.

Więcej o: