Zlatan Ibrahimović w swoim stylu pożegnał się z MLS. "Teraz wracajcie oglądać baseball"

Zlatan Ibrahimović po ponad półtora roku gry w LA Galaxy żegna się z zespołem. Taką informację podał klub w oficjalnym oświadczeniu, a potwierdził ją także sam zawodnik w swoich mediach społecznościowych. - A teraz wracajcie oglądać baseball - napisał.

- Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję LA Galaxy za to, że znów czuję, że żyję. Dziękuję fanom Galaxy - chcieliście Zlatana, dałem wam Zlatana. Nie ma za co. Historia toczy się dalej. A teraz wracajcie oglądać baseball - napisał Zlatan Ibrahimović na Twitterze, gdzie pożegnał się z fanami LA Galaxy, ale też i MLS, gdzie Szwed przez półtora roku strzelił 52 gole w 56 meczach.

Czy Robert Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie? "Podchodzę do tego z lekkim dystansem"

Zobacz wideo

Ibrahimović nie zamierza jeszcze kończyć kariery

- Chcemy podziękować Zlatanowi za zaangażowanie w grę dla LA Galaxy i Major Soccer League - powiedział prezydent klubu Chris Klein. - Od jego przyjścia w 2018 roku miał pozytywny wpływ na rozwój piłki nożnej w Los Angeles. Jesteśmy wdzięczni za jego pracę, etykę i pasję. Tak samo za profesjonalizm i wpływ na lokalne i piłkarskie społeczeństwo w całej Północnej Ameryce - dodał Klein.

38-letni Ibrahimović nie zamierza jeszcze kończyć kariery. Najprawdopodobniej wróci do Europy, a konkretnie do Włoch - jest łączony m.in. Milanem, Napoli i Bologną.

Więcej o: