Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wstydliwa wpadka podczas prezentacji koszulek kadry Niemiec. Producent przeprasza

Podczas prezentacji nowych koszulek reprezentacji Niemiec doszło do wpadki. Niektóre nazwiska gwiazd kadry zostały przekręcone. Trochę zawstydzające - czytamy w "Bildzie".

Hector, który stał się Hecktorem. Waldschmidt, który stał się Waltschmidtem. To przekręcone nazwiska piłkarzy reprezentacji Niemiec, które znalazły się na nowych koszulkach. Trochę to wszystko zawstydzające - czytamy w "Bildzie", który opisuje całą sprawę.

Adidas przeprasza za wpadkę

- Przepraszamy za ten incydent. Podejmiemy wszelkie niezbędne kroki, by uniknąć takich błędów w przyszłości. Wszystkie literówki zostały już poprawione. Jeszcze raz przepraszamy zainteresowanych klientów i fanów naszej drużyny narodowej - tłumaczył się Oliver Brueggen, rzecznik adidasa, a więc dostawcy sprzętu dla niemieckiej reprezentacji.

Robert Lewandowski wciąż zachwyca całe Niemcy!

Zobacz wideo

Niemcy już znają dwóch rywali na Euro 2020?

Na dwa mecze przed końcem Niemcy zajmują drugie miejsce w grupie C z dorobkiem 15 punktów. Ich awans na przyszłoroczne mistrzostwa Europy wydaje się być niemalże pewny. Wszystko wskazuje na to, że już nawet wiedzą z kim zagrają. - Joachim Loew być może nie będzie musiał jechać do Bukaresztu na losowanie grup. Niewykluczone, że reprezentacja Niemiec pozna dwóch rywali przed losowaniem, jakie odbędzie się 30 listopada, a będą to Węgry i Ukraina - pisze niemiecki portal RAN (więcej tutaj).