Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Rosja kupiła sobie mundial? Hakerzy ujawnili skalę korupcji działaczy FIFA! Najdroższy jest Beckenbauer

Beckenbauerowi trzeba płacić przez jego doradcę, Platiniego najlepiej podejść przez sponsorów UEFA, Grondonę przez firmę Renova, Thompsona przez żonę, a niektórym można po prostu dać w łapę - rosyjscy hakerzy właśnie ujawnili korupcyjne dossier z czasów, gdy Rosja walczyła o prawo organizacji mundialu 2018.
Więcej o:
Komentarze (168)
Rosja kupiła sobie mundial? Hakerzy ujawnili skalę korupcji działaczy FIFA! Najdroższy jest Beckenbauer
Zaloguj się
 • waldek_king

  Oceniono 43 razy 41

  Weź człowieku bombonierkę jako prezent od klienta i siedzisz, a tutaj jakoś nie widać by ktoś za coś odpowiedział....

 • marek804

  Oceniono 37 razy 31

  Żadna to sensacja. Już w chwili przyznania Rosji mundialu wiadomo było że musieli go sobie kupić.

 • robercik50

  Oceniono 16 razy 14

  Rosja Rosją. Ale jaka korupcja musiała być przy "wyborze" Kataru na gospodarza mundialu w 2022?! Ale...turnieje kwalifikacyjne do Tokio...kto chce mieć to u siebie, też wpłaca pieniążki do federacji...i to spore sumki.

 • marek_p1846

  Oceniono 14 razy 12

  Ile kosztowała decyzja o przyznaniu Euro 2012 Ukrainie i Polsce. Że zapłacił Ukrainiec, to wiemy wszyscy. Ile zapłacił, tego nie wiemy. Ile mu zwróciliśmy, to wie pewnie Listkiewicz.

 • magda.breslau

  Oceniono 24 razy 10

  Rosja maczala swoje utaplane kopalinami paluchy wszedzie, gdzie mozna kogos przekupic lub skorumpowac, od Ameryki po Czarnogore, od FIFA po Komitet Olimpijski.

  Dlaczego nasza opalana ruskim weglem trujacym Polakow Partia przestala domagac sie wraku? Kiedy ostatnio z ust czlonk Partii slyszal ktos wypowiedziane slowo “Rosja”?

 • cim_cum

  Oceniono 9 razy 9

  No niestety, ale chyba jednak wszyscy bogaci ludzie to szmaty. Zawsze gdzieś albo sami sprzedali dupsko (dosłownie), albo komuś coś ukradli, albo kogoś wydymali. Ich dzieci korzystają już z wypranej kasy. I to nie jest jakaś zawiść czy zazdrość z mojej strony, to smutna konstatacja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX