Niewiarygodne! Jeden taki gol może się zdarzyć, ale dwa? W 90 sekund?! [WIDEO]

Coś niesamowitego! W meczu drugiej ligi japońskiej Yamagata ograła 3:0 Ehime, którego bramkarz stracił dwie bramki w ciągu 90 sekund. Oba strzały padły zza połowy!
Komentarze (10)
  • adso74

Oceniono 5 razy 5

Rzadki idiota z tego bramkarza. Ciekaw jestem w jaki sposób wyjaśniłby, dlaczego przy obu tych bramkach znajdował się tam, gdzie się znajdował. No, chyba że ustawka.

• 3glo

Oceniono 4 razy 4

Drugiego strzelił Replay :)

• kuria_jego_mac

Oceniono 2 razy 2

Tylko Tsubasa z Nankatsu może uratować honor japońskiej kopanej.

• wenge1

Albo się bramkarz nauczy pilnować bramki, albo niedługo będzie oglądać mecze z trybun.

• tocar

0

Od prawie 10 lat można o strzałach z poza połowy boiska na bramkę przeciwnika można zapomnieć szkoda ale w realu to zawsze fajnie wygląda na trybunach czy skozłuje nad poprzeczkę albo czy nie zejdzie niewiadomo przez te parę sekund

• byann

0

Było już kilkanaście lat temu. Nie mogę znaleźć, ale chyba w Bundeslidze. Brmkarz dwa razy wychodził przed pole i wybijał głową daleko do przodu. Dwa razy mu oddali piłkę z powrotem do siatki w ciągu 2 minut, zanim zdążył wrócić.