Kuriozalna czerwona kartka w 2. Bundeslidze. Chciał trafić w piłkę, trafił... w rywala! [WIDEO]

Hannover 96 zremisował na wyjeździe Karlsruher SC 3:3. Wydarzeniem meczu była jednak czerwona kartka, którą w doliczonym czasie gry zobaczył bramkarz gości, Ron-Robert Zieler za uderzenie rywala po strzelonej bramce.

Niesamowity przebieg miało spotkanie 2. Bundesligi pomiędzy Karlsruhee SC a Hannoverem 96. W 93. minucie na prowadzenie wyszli goście, po bramce strzelonej przez Hendrika Weydandta, Gdy wydawało się, że zespół prowadzony przez Mirko Slomkę zdobędzie komplet punktów, w 95. minucie gola na wagę remisu strzelił Daniel Gordon. Mecz zostanie jednak zapamiętany z tego, co działo się chwilę później.

Cieszącego się z bramki Daniela Gordona zaatakował bramkarz Hannoveru, Ron-Robert Zieler. Niemiec chciał ze złości trafić piłkę, jednak zaciśniętą pięścią uderzył rywala... w krocze. Arbiter prowadzący spotkanie ukarał go żółtą kartką, jednak było to dla niego już drugie upomnienie dla mistrza świata z 2014 r. i musiał opuścić boisko.