Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Sportowy rozkład weekendu. Co, gdzie i kiedy obejrzeć w TV?

Legia Warszawa - Wisła Kraków, Liverpool - Tottenham, AS Roma - AC Milan - to najciekawsze mecze w ekstraklasie i najsilniejszych ligach Europy w ten weekend. Poniżej prezentujemy, co, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć w TV w sobotę i niedzielę.

SOBOTA

Piłka Nożna

Ekstraklasa

  • 15:00 ŁKS Łódź - Raków Częstochowa | Canal+Sport
  • 17:30 Piast Gliwice - Korona Kielce | Canal+Sport
  • 20:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze | Canal+Sport

Premier League

  • 13:30 Manchester City - Aston Villa | Canal+Sport 2
  • 16:00 Brighton - Everton
  • 16:00 Watford - Bournemouth
  • 16:00 West Ham United - Sheffield United
  • 18:30 Burnley - Chelsea | Canal+Sport 2

Bundesliga

  • 15:30 Bayern Monachium - Union Berlin | Canal+Sport 2
  • 15:30 Freiburg - RB Lipsk
  • 15:30 Hertha Berlin - Hoffenheim
  • 15:30 Paderborn - Fortun Duesseldorf
  • 15:30 Schalke Gelsenkirchen - Borussia Dortmund | Eleven Sports 1, Eleven Sports 2
  • 18:30 Bayer Leverkusen - Werder Brema | Canal+

La Liga

  • 16:00 Leganes - Mallorca | Eleven Sports 4
  • 18:30 Valladolid - Eibar | nSport+
  • 21:00 Atletico Madryt - Athletic Bilbao | Canal+Sport 2

Serie A

  • 15:00 Lecce - Juventus | Eleven Sports 3
  • 18:00 Inter - Parma | Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
  • 20:45 Genoa - Brescia | Eleven Sports 2, Eleven Sports 4

Pierwsza Liga

  • 14:00 Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 16:00 GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
  • 18:00 GKS Tychy - Warta Poznań
  • 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 AZS Olsztyn - Czarni Radom | Polsat Sport
  • 17:30 Cuprum Lubin - Warta Zawiercie | Polsat Sport
  • 19:00 Projekt Warszawa - MKS Będzin
  • 20:30 BKS Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel | Polsat Sport Extra

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 12:30 Anwil Włocławek - Trefl Sopot | Polsat Sport Extra
  • 18:00 Legia Warszawa - HydroTruck Radom

Rugby

Puchar Świata

  • 10:00 Anglia - Nowa Zelandia | Polsat Sport

Boks

  • 20:00 Gala w Sosnowcu z walką wieczoru: Artur Szpilka - Fabio Tuiach | TVP Sport

Narciarstwo alpejskie

  • 10:00 Puchar Świata w Solden, gigant kobiet | Eurosport

NIEDZIELA

Ekstraklasa

  • 12:30 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok | Canal+Sport
  • 15:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia | Canal+Sport
  • 17:30 Legia Warszawa - Wisła Kraków | Canal+, TVP2

Premier League

  • 15:00 Newcastle - Wolverhampton | Canal+
  • 17:30 Arsenal - Crystal Palace
  • 17:30 Liverpool - Tottenham | Canal+Sport
  • 17:30 Norwich - Manchester United

Bundesliga

  • 15:30 VfL Wolfsburg - Augsburg | Eleven Sports 2
  • 18:00 Borussia Moenchengladbach - Eintracht Frankfurt | Eleven Sports 3

La Liga

  • 12:00 Celta Vigo - Real Sociedad | Canal+Sport 2
  • 14:00 Granada - Betis | Canal+Sport 2
  • 16:00 Levante - Espanyol | Eleven Sports 3
  • 18:30 Sevilla - Getafe | Eleven Sports 4
  • 21:00 Osasuna - Valencia | Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

Serie A

  • 12:30 Bologna - Sampdoria | Eleven Sports 1
  • 15:00 Atalanta - Udinese | Eleven Sports 4
  • 15:00 Spal - Napoli | Eleven Sports 1
  • 15:00 Torino - Cagliari
  • 18:00 AS Roma - AC Milan | Eleven Sports 2
  • 20:45 Fiorentina - Lazio | Eleven Sports 2

Siatkówka

PlusLiga

  • 14:45 GKS Katowice - Asseco Resovia | Polsat Sport
  • 17:30 Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów | Polsat Sport

Koszykówka

Energa Basket Liga

  • 12:30 MKS Start Lublin - Asseco Gdynia | Polsat Sport Extra
  • 18:00 Astoria Bydgoszcz - Stelmet Zielona Góra

Rugby

Puchar Świata

  • 10:00 Walia - RPA | Polsat Sport Extra

Narciarstwo alpejskie

  • 10:00 Puchar Świata w Solden, gigant mężczyzn | Eurosport