Niespodzianka w ćwierćfinale. Polacy poznali rywala, z którym zagrają o finał MŚ w socca

Reprezentacja Mołdawii pokonała Francję 1:0 w ćwierćfinale mistrzostw świata w piłce nożnej sześcioosobowej. To właśnie Mołdawianie będą przeciwnikiem naszej reprezentacji w półfinale. Transmisje z meczów Polaków na Sport.pl, na YouTubie Sport.pl oraz Facebooku Sport.pl.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej sześcioosobowej we wspaniałym stylu pokonała Meksyk 7:3 w ćwierćfinale mistrzostw świata. Zespół Klaudiusza Hirscha rozegrał bezapelacyjnie najlepszy mecz na tym turnieju i pewnie wywalczył awans do półfinału.

Wspaniały mecz Polaków na MŚ w socca! Zobacz, jak rozbiliśmy Meksyk

Zobacz wideo

W nim Polacy zagrają z Mołdawią, która w sobotę wieczorem pokonała Francję 1:0. Początek naszego meczu w niedzielę o godzinie 14:15. Wcześniej, bo o 13:00, rozpocznie się pierwszy półfinał. W nim gospodarze mistrzostw - Grecy - zagrają z Rosją. Pierwsi po emocjonującym meczu pokonali 4:3 Anglię, a drudzy, dopiero po serii rzutów karnych okazali się lepsi od Węgrów.

Również w niedzielę, o godzinie 18:30 rozpocznie się mecz o trzecie miejsce. Pierwszy gwizdek w finale zabrzmi półtorej godziny później. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski w piłce nożnej sześcioosobowej broni wicemistrzostwa świata, które wywalczyła przed rokiem w Lizbonie.

Na mistrzostwach świata na Krecie nasza drużyna pokonała w grupie Maroko (3:1), Litwę (6:0) i Belgię (6:1) oraz zremisowała z Walią (1:1). W meczu 1/8 finału zespół Hirscha pokonał Bułgarię (3:0). Transmisje z meczów Polaków na Sport.pl, na YouTubie Sport.pl oraz Facebooku Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Agora SA