Anglia pokonała Urugwaj na MŚ w socca. Polacy poznali rywala w 1/8 finału

Reprezentacja Anglii pokonała Urugwaj 4:0 na mistrzostwach świata w piłce nożnej sześcioosobowej. Oznacza to, że w 1/8 finału Polacy zagrają z Bułgarią. Początek spotkania o godzinie 21:10. Transmisje z meczów Polaków na Sport.pl, na YouTubie Sport.pl oraz Facebooku Sport.pl.

W piątek rano reprezentacja Polski pokonała Belgię 6:1 i zapewniła sobie zwycięstwo w grupie C na mistrzostwach świata w piłce nożnej sześcioosobowej. Po meczu zespół Klaudiusza Hirscha wiedział, że w 1/8 finału zagra również w piątek, o godzinie 21:10. Nasi zawodnicy nie znali jednak rywala.

Polska rozbiła Belgię! Zobacz efektowne zwycięstwo naszej drużyny na MŚ w piłce nożnej sześcioosobowej

Zobacz wideo

Wiedzieliśmy jedynie, że naszym przeciwnikiem będzie drugi zespół z grupy D. W niej jednak najważniejsze kwestie pozostawały nierozstrzygnięte aż do ostatniego meczu Anglii z Urugwajem, który rozpoczął się o godzinie 11:00. Przed tym spotkaniem  w grupie prowadzili Bułgarzy z 9 punktami (rozegrali wszystkie spotkania), Anglicy byli drudzy z dorobkiem 7 punktów, a trzecie miejsce z 6 punktami zajmował Urugwaj.

Mecz Anglia - Urugwaj zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 4:0, co oznacza, że Polacy w 1/8 finału zagrają z Bułgarią. Przypomnijmy, że początek tego meczu o godzinie 21:10. Jeżeli nasza drużyna wygra w piątek wieczorem, to już w sobotę zagra w ćwierćfinale. Tam spotka się ze zwycięzcą pary Brazylia - Meksyk. Początek tego ćwierćfinału zaplanowano na sobotę na godzinę 18:45.

Półfinały oraz finał i mecz o trzecie miejsce odbędą się w niedzielę. Transmisje z meczów Polaków na Sport.pl, na YouTubie Sport.pl oraz Facebooku Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.