O.S.T.R. zadebiutuje na żywo w CANAL+ SPORT

We wrześniu do grona ekspertów CANAL+ SPORT dołączył O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów i wielki fan ligi angielskiej. Ponadto jest również twarzą kampanii "Wściekle szybka Premier League" obejmującej zasięgiem telewizję, radio oraz internet.

Już w niedzielę 20 października, O.S.T.R. zadebiutuje na żywo przed kamerami Canal+. Przeanalizuje z murawy Old Trafford „Bitwę o Anglię”, czyli starcie Manchesteru United z Liverpoolem, mecz elektryzujący zarówno Wyspy Brytyjskie, jak i cały piłkarski świat. Początek transmisji o godzinie 16:30 w CANAL+ SPORT.

Zobacz wideo

- Nigdy nie przypuszczałem, że stanę na murawie „Teatru marzeń”, stadionu, na którym występowali tak wybitni piłkarze, jak David Beckham, Ryan Giggs, Paul Scholes, Roy Keane czy Cristiano Ronaldo. To wielki zaszczyt, że będę mógł podzielić się z widzami CANAL+ SPORT swoimi spostrzeżeniami. Szczególnie, że przyjdzie mi wejść w buty eksperta w tak ważnym dla całej Anglii meczu – powiedział O.S.T.R.

To nie koniec niespodzianek z udziałem O.S.T.R., jakie przygotowała platforma CANAL+. Tydzień później, w niedzielę 27 października, raper zasiądzie w roli komentatora i wspólnie z Marcinem Rosłoniem skomentuje hit 10. kolejki Premier League Liverpool - Tottenham. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:25 w CANAL+ SPORT. Oglądający powinni spodziewać się wściekle szybkiego komentarza, cechy wyróżniającej O.S.T.R., do której zdążył przyzwyczaić fanów na swoich koncertach.

- Chyba każdy miłośnik piłki nożnej marzył w dzieciństwie, żeby zostać piłkarzem lub przynajmniej komentatorem. Tym bardziej cieszę się, że otrzymałem szansę sprawdzenia się w roli sprawozdawcy. Liczę na to, że u boku Marcina Rosłonia stanę na wysokości zadania i wspólnie przyciągniemy przed telewizory rzesze fanów angielskiego futbolu. Emocji na pewno nie zabraknie – zaprasza na starcie „The Reds” z „Kogutami” O.S.T.R.

Platforma CANAL+ posiada wyłączne prawa telewizyjne w Polsce do transmitowania Premier League do końca sezonu 2021/22.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.