Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zdradzono zarobki Ronaldo za posty w mediach społecznościowych. Kosmiczna suma za wpis na Instagramie

Niemal 50 mln dolarów zarobił Cristiano Ronaldo w 2018 roku za posty sponsorowane na Instagramie. Według informacji portalu Buzz Bingo, Portugalczyk za treści publikowane w mediach społecznościowych zarabia najwięcej spośród wszystkich sportowców świata.

Dokładnie 47,8 mln dolarów zarobił Cristiano Ronaldo za opublikowanie 49 sponsorowanych postów na Instagramie. Pod tym względem Portugalczyk nie ma sobie równych w świecie sportu, bo średnia cena za post na jego profilu, obserwowanym przez 186 milionów osób, wynosi 975 tys. dolarów.

Zobacz wideo
 

Ronaldo wyprzedził Messiego

Pod względem zarobków na Instagramie, Ronaldo okazał się lepszy m.in. od Leo Messiego. Piłkarz Barcelony na swoim profilu umieścił w tym roku 36 postów sponsorowanych, za które zgarnął 23,3 mln dolarów, co dało średnią 648 tys. dolarów za post. 

W dziesiątce najlepiej zarabiających na Instagramie osób na świecie znalazł się jeszcze Neymar, który za jeden post zarabia 722 tys. dolarów. Poza wspomnianą trójką, czołówkę uzupełniły gwiazdy muzyki, kina i amerykańskich programów reality show.