Ireneusz Jeleń nadal strzela! Były reprezentant Polski zdobył sześć bramek w jednym meczu

Choć Ireneusz Jeleń zakończył już profesjonalną grę, nadal nie przestaje strzelać goli. W ostatnim spotkaniu CKS Piast Cieszyn pokonał 6:2 LKS Rudnik w ramach skoczowskiej klasy B. Wszystkie bramki dla Piasta zdobył Ireneusz Jeleń.

W meczu na szczycie skoczowskiej klasy B CKS Piast Cieszyn, z Ireneuszem Jeleniem w składzie, zmierzył się na wyjeździe z LKS-em Rudnik. Goście wygrali aż 6:2, a wszystkie sześć bramek zdobył były reprezentant Polski, dzięki któremu Piast wygrał wszystkie sześć spotkań w obecnym sezonie i prowadzi w tabeli.

Jerzy Brzęczek gasi pożary! Piłkarze reprezentacji Polski mają zarzuty do trenera

Gospodarze prowadzi od 1. minuty meczu. Potem jednak do głosu doszli goście, szczególnie Ireneusz Jeleń. Były piłkarz popisał się kilka minut później kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego, dzięki któremu doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą wyprowadził swój zespół na prowadzenie po uderzeniu z dystansu.

Jeleń po przerwie strzelił jeszcze 4 bramki, dzięki czemu jego zespół wygrał aż 6:2. W dotychczasowych sześciu spotkaniach klasy B strzelił już łącznie 14 bramek, a Piast Cieszyn prowadzi w tabeli z kompletem zwycięstw.