Zlatan Ibrahimović sprawił sobie niezwykły prezent na urodziny. Kosztował ponad milion dolarów

Kilka dni temu Zlatan Ibrahimović obchodził 38. urodziny. Szwedzki napastnik, grający obecnie w amerykańskim LA Galaxy, sprawił sobie z tej okazji niezwykły prezent. Zapłacił za niego ponad milion dolarów.
Zobacz wideo

29 goli w 28 meczach strzelił w tym sezonie Zlatan Ibrahimović. Szwedzki napastnik imponuje formą w Major League Soccer, mimo że ma już 38 lat. Kilka dni temu zawodnik obchodził urodziny, z okazji których sprawił sobie niezwykły prezent.

Zlatan Ibrahimović sprawił sobie niezwykły prezent na urodziny. Kosztował ponad milion dolarów

- Wszystkiego najlepszego dla Zlatana - napisał Ibrahimović na Instagramie, gdzie dodał zdjęcie wspomnianego prezentu. Jest nim kabriolet Ferrari Monza SP2, za który piłkarz zapłacić musiał 1,25 mln dolarów. Monza SP2 to niezwykle szybki samochód - do "setki" przyspiesza w 2,9 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 300 km/h. Model został wyprodukowany w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

 

Urodzinowe Ferrari jest 13. luksusowym samochodem w kolekcji Ibrahimovicia. Szwed pierwsze auto z tak wysokiej półki kupił już w 2001 roku, gdy przechodził z Malmoe FF do Ajaksu Amsterdam. Było to Porsche 911 Turbo.