Kosmiczny wynik w meczu kobiet w Brazylii. Gol średnio co 96 sekund

Niewyobrażalny wynik padł w meczu pomiędzy kobiecymi drużynami brazylijskich klubów Flamengo i Greminho. Gospodynie meczu, które strzelanie rozpoczęły już w 11 sekundzie spotkania, pokonały rywalki aż 56:0.
Zobacz wideo

Piłkarki Flamengo w meczu z Greminho pobiły rekord zdobytych bramek w oficjalnym spotkaniu kobiecej piłki nożnej. Mecz z Greminho wygrały bowiem aż 56:0, co oznaczało gola strzelanego średnio co 96 sekund. Takim osiągnięciem nie może pochwalić się żaden inny zespół na świecie. A to nie przypadek, bo w obecnym sezonie brazylijskiej ligi Carioca, zawodniczki Ricardo Abrantesa wygrały wszystkie dotychczasowe spotkania. Wcześniej, w 2. kolejce rozgrywek pokonały rywalki 10:0, a na inaugurację sezonu strzeliły swoim przeciwniczkom 13 goli, nie tracąc przy tym żadnego.

Zawodniczki Flamengo pobiły rekord piłki kobiecej, ale do najwyższego wyniku w piłce nożnej mężczyzn kilkudziesięciu bramek im jednak zabrakło. Rekordem w rywalizacji panów jest rezultat z 2002 roku, gry w starciu AS Adama z SOE Antananarivo z Madagaskaru padł wynik 149:0.

Więcej o: