"Zlatan chce dla nas grać". Manchester United miał chrapkę, nieoczekiwanie może zostać wyprzedzony

Spekuluje się, że 37-letni Zlatan Ibrahimović mógłby zimą wrócić do Manchesteru United. Okazuje się, że szwedzkim napastnikiem zainteresowane jest także Boca Juniors. - Stać nas na Zlatana - przekonuje Jorge Anro, prezes argentyńskiego klubu.

W grudniu wygaśnie umowa Zlatana Ibrahimovicia z LA Galaxy. I choć Szwed za kilka będzie obchodził 38. urodziny, to wciąż zachwyca formą. W tym sezonie MLS Ibra zagrał w 27 meczach, zdobył 28 bramek i miał 6 asyst. Wiele wskazuje, że od stycznia będzie kontynuował karierę w innym klubie. Brytyjska prasa spekuluje o możliwym powrocie do Manchesteru United, który w sześciu meczach tego sezonu strzelił zaledwie osiem goli. I zajmuje dopiero 11. miejsce w lidze. Kilka dni temu dziennik "AS" napisał, że Zlatanem poważnie interesuje się Boca Juniors, które niedawno zakontraktowało Daniele de Rossiego.

Zlatan Ibrahimović i "matrix challenge"! Jak mu poszło?

Zobacz wideo

- To prawda, że Ibrahimović chce grać dla Boca. W dodatku, jesteśmy w stanie go sprowadzić. Klub znajduje się w bardzo dobrej kondycji i ma świetną sytuację finansową, przez co może sobie pozwolić na takie luksusy. Bylibyśmy w stanie zapłacić za kontrakt Zlatana Ibrahimovicia - powiedział Jorge Anro, prezes klubu, w wywiadzie dla Mundo Boca Radio.

Więcej o: