Leo Messi kompletnie zaskoczył prezenterów. Aroganckie zachowanie [WIDEO]

Leo Messi został wybrany piłkarzem roku FIFA, ale po uroczystej gali w Mediolanie nie miał ochoty na rozmowę z dziennikarzami. Przekonali się o tym nawet prezenterzy FIFA, którzy byli mocno zaskoczeni zachowaniem Argentyńczyka.

Leo Messi pierwszy, Virgil van Dijk drugi, Cristiano Ronaldo trzeci. Tak wygląda podium najlepszych piłkarzy sezonu 2018/2019 według FIFA. Argentyńczyk wygrał głosowanie selekcjonerów i kapitanów reprezentacji narodowych oraz wybranych dziennikarzy i odebrał nagrodę podczas specjalnej gali w Mediolanie. - Zespół jest ważniejszy niż nagrody indywidualne - powiedział Leo Messi, odbierając nagrodę z rąk Gianniego Infantino, prezydenta FIFA. Po ceremonii Argentyńczyk nie miał jednak ochoty na wywiady i zignorował nawet prezenterów FIFA, którzy mieli pierwszeństwo w rozmowach z piłkarzami. Ich reakcję i zachowanie Messiego możecie zobaczyć w tym wideo:

Jak głosował Leo Messi i Cristiano Ronaldo?

Po ceremonii okazało się, na kogo swoje głosy oddali Messi i Ronaldo. Argentyńczyk na pierwszym miejscu postawił Sadio Mane, na drugim Cristiano Ronaldo, a na trzecim Frenkiego de Jonga. Ronaldo w swoim głosowaniu Messiego nie uwzględnił, a najwięcej punktów przyznał Matthijsowi de Ligtowi. Na drugim miejscu Portugalczyk umieścił De Jonga, a na trzecim Kyliana Mbappe. Co ciekawe i zaskakujące, Messi i Ronaldo nie zagłosowali na Virgila van Dijka, który na poprzedniej gali wyprzedził obu piłkarzy i zgarnął nagrodę dla piłkarza roku UEFA.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

 

 

Więcej o: