Niecodzienna sytuacja na Jamajce. Piorun powalił dwóch piłkarzy [WIDEO]

Podczas piłkarskiego meczu na Jamajce nad stadionem przechodziła burza. Po uderzeniu pioruna dwóch piłkarzy drużyny Jamaica College padło na murawę. Obaj trafili do szpitala, jednak ich życiu szczęśliwie nic nie zagraża.

Na zamieszczonym powyżej nagraniu można zauważyć błysk, po którym dwóch piłkarzy jednocześnie przewraca się na murawę. Cała sytuacja umknęła jednak uwadze sędziego, który zareagował dopiero po kilku sekundach. Spotkanie zostało przerwane, a zawodnicy jeszcze na boisku otrzymali konieczną pomoc medyczną.

>>>Powrót Ligi Mistrzów, gole Krzysztofa Piątka, młoda gwiazda Barcelony - co czeka kibiców sportu w najbliższym sezonie? Zobacz wideo:

Zobacz wideo

Dwayne Allen i Terrence Francis, czyli dwaj piłkarze Jamaica College, którzy upadli na murawę, trafili do szpitala. Pierwszy z nich wrócił już do domu. Drugi nadal znajduje się pod opieką lekarzy, jednak jak informuje portal rt.com, jego życiu już nic nie zagraża. Skutki uderzenia odczuło łącznie pięciu zawodników, co zaowocowało przerwaniem meczu przez głównego arbitra.

Więcej o: