Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki wyróżniony za pięknego gola z rzutu wolnego! Cudeńko

Kamil Grosicki znalazł się w najlepszej jedenastce Championship wybieranej przez portal whoscored.com. To efekt pięknego trafienia Polaka z rzutu wolnego i asysty w meczu z Wigan. Hull zremisowało to spotkanie 2:2.
Zobacz wideo

W meczach reprezentacji Polski nie błyszczał. W Słowenii zagrał bardzo słabo, a na PGE Narodowym przeciwko Austrii robił dużo zmieszania na bokach boiska, ale mecz kończył bez asysty i bez gola.

Co innego w klubie, gdzie Kamil Grosicki nie schodzi ostatnio poniżej bardzo dobrego poziomu. W ostatnim meczu Hull City z Wigan Athletic (2:2) polski skrzydłowy strzelił pięknego gola z rzutu wolnego, a wcześniej asystował przy trafieniu Jarroda Bowena.

Kamil Grosicki doceniony

Dobra forma reprezentanta Polski jest doceniana w Anglii. Portal whoscored.com wybrał Grosickiego do najlepszej jedenastki minionego weekendu w Championship. Gra Polaka został oceniona na 7,8 w dziesięciostopniowej skali. 

Kamil Grosicki wśród najlepszychKamil Grosicki wśród najlepszych whoscored.com

Hull City zajmuje po siedmiu kolejkach Championship 20. miejsce w tabeli. Zespół Kamila Grosickiego ma sześć punktów. Polak strzelił w tym sezonie już trzy gole.