Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Lionel Messi lepszy od Cristiano Ronaldo w FIFA 20! Lewandowski w czołówce

Premiera gry FIFA 20 zbliża się wielkimi krokami. Do pojawienia się piłkarskiego symulatora na sklepowych półkach zostało już tylko kilkanaście dni, przez co do sieci trafia coraz więcej materiałów na jej temat. W środę gracze poznali nowe statystyki najlepszych zawodników. Jak się okazało, Leo Messi na wirtualnym boisku będzie lepszy od Cristiano Ronaldo. W czołówce znajdzie się Robert Lewandowski.
Zobacz wideo

Leo Messi 94, Cristiano Ronaldo 93. Tak mają przedstawiać się nowe statystyki dwóch najlepszych piłkarzy w grze FIFA 20. W środę do sieci trafiła porcja nowych informacji na temat gry, której premiera odbędzie się za kilkanaście dni.

Lionel Messi lepszy od Cristiano Ronaldo. Lewandowski w czołówce

Z informacji, które trafiły do internetu dowiedzieliśmy się, że najlepszym zawodnikiem w wirtualnym świecie piłki nożnej będzie Messi. Ronaldo będzie od niego o jeden punkt słabszy. Na trzecim miejscu w klasyfikacji najlepiej ocenionych piłkarzy znajdzie się natomiast Neymar (92 pkt.).

W powyższym zestawieniu brakuje m.in. Roberta Lewandowskiego. Nie oznacza to jednak, że twórcy gry nie umieszczą Polaka wśród najlepszych. W przeciwieństwie do listy 23 nazwisk zamieszczonej wyżej, kapitan biało-czerwonych prawdopodobnie nie otrzyma po prostu aktualizacji statystyk. To natomiast oznacza, że nadal będzie miał 90 pkt. z poprzedniej edycji, które uplasują go w czołówce.

Karta Roberta Lewandowskiego w grze FIFA 19Karta Roberta Lewandowskiego w grze FIFA 19 futhead.com