Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pierwszy mecz Polek w eliminacjach mistrzostw Europy odwołany. Wszystko przez niedyspozycję rywalek

Zaplanowany na wtorek mecz Czeszek z Polkami w eliminacjach do mistrzostw Europy został odwołany. Wszystko przez zatrucie pokarmowe rywalek naszej reprezentacji.

Brzęczek o kontuzjach w kadrze: "Glika trudno jest złamać"

Zobacz wideo

Mecz Czeszek z Polkami miał odbyć się we wtorek o godz. 17:30 w miejscowości Uherske Hradiste. Miał, jednak się nie odbędzie. Wszystko przez zatrucie pokarmowe Czeszek. Decyzję o odwołaniu spotkania podjął delegat UEFA.

- Żyliśmy tym meczem pół roku, nastawialiśmy się na niego. Dziewczyny były dobrze przygotowane fizycznie i mentalnie. Kiedy po rozruchu dowiedziały się o decyzji UEFA - nie dowierzały. To było jak grom z jasnego nieba. Teraz naszym najważniejszym będzie najbliższy listopadowy mecz z Hiszpanią - powiedział trener Polek, Miłosz Stępiński.

Spotkanie zostało przeniesione na wrzesień przyszłego roku. W grupie eliminacyjnej, poza Czeszkami, Polki będą rywalizowały jeszcze z Hiszpankami, Azerkami oraz Mołdawiankami. Te ostatnie, w pierwszym meczu naszej grupy, przegrały z Czeszkami aż 0:7.

Mistrzostwa Europy odbędą się w 2021 roku w Anglii, a do turnieju bezpośrednio awansują zwyciężczynie grup eliminacyjnych oraz trzy najlepsze zespoły z drugich miejsc (z dziewięciu grup). Pozostałe zespoły z drugich miejsc będą rywalizowały w barażach.

Komentarze (9)
Pierwszy mecz Polek w eliminacjach mistrzostw Europy odwołany. Wszystko przez niedyspozycję rywalek
Zaloguj się
 • sigillum.2

  Oceniono 4 razy 2

  Trzech rzeczy nie da się zatrzymać:
  1. Wściekłej krowy.
  2. Kobiety na wyprzedaży.
  3. Rozwolnienia.

 • polon_us

  Oceniono 3 razy 1

  Hmm, jakby to ująć delikatnie ,,,,
  Będę oglądał mecz polskich siatkarek z znacznie większą przyjemnością niż mecz polskich piłkarek. I nie ma tu znaczenia uprawiana dyscyplina sportu :)))

 • albacor

  0

  A walkower to co?

 • plobywatel

  Oceniono 2 razy 0

  "Kiedy po rozruchu dowiedziały się o decyzji UEFA - nie dowierzały. To było jak grom z jasnego nieba." - Taki katolicki kraj, a tu gromy z nieba???!!! I wierz tu.

 • sarkafarka0

  Oceniono 2 razy 0

  czeszki dostaly okresu wiec przyniosly zwolnienie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX