Były piłkarz Manchesteru zdradził tajemnice szatni. Co Cristiano Ronaldo robił przed lustrem?

Ciekawego wywiadu udzielił dziennikowi "Daily Mirror" Diego Forlan, były napastnik Manchesteru United. Urugwajczyk opowiedział m.in. o egocentrycznej naturze Cristiano i pokusił się o porównanie Portugalczyka z Davidem Beckhamem.

Po zakończeniu sportowej kariery Diego Forlan ma teraz sporo czasu na udzielanie wywiadów, w których snuje wspomnienia na temat byłych klubów. W rozmowie z "Daily Mirror" Urugwajczyk zdradził kilka sekretów z szatni Manchesteru United, którego barw bronił w latach 2002-2004. Na Old Trafford spotkał się z Cristiano Ronaldo, który był dopiero na początku swojej drogi na piłkarski szczyt.

Tak w minionym sezonie strzelał bramki Cristiano Ronaldo

Zobacz wideo

Diego Forlan o tajemnicach szatni Manchesteru United: "W szatni Cristiano Ronaldo był egocentrykiem"

"W szatni można było od razu zauważyć, że Cristiano jest egocentrykiem. Cały czas chciał stać przed lustrem. Potrafił wpatrywać się w nie przez większość dnia. Nawet się przed nim przebierał" - wspominał Forlan na łamach "Daily Mirror" .

"Ronaldo zachowywał się zupełnie inaczej niż David Beckham - ten drugi był zdecydowanie bardziej naturalny. Zdarzało się, że David przychodził do szatni z rozczochraną fryzurą. U Ronaldo przenigdy się to nie zdarzyło, bowiem niezwykle dużo wysiłku wkładał w kwestię wyglądu" - stwierdził były napastnik "Czerwonych Diabłów". 

 

Forlan postanowił zakończyć przygodę z piłką na początku sierpnia 2019 r. Ostatnim klubem 112-krotnego reprezentanta Urugwaju był hongkoński Kitchee SC, z którym pożegnał się jeszcze w czerwcu 2018 r.


Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: