Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były piłkarz Manchesteru zdradził tajemnice szatni. Co Cristiano Ronaldo robił przed lustrem?

Ciekawego wywiadu udzielił dziennikowi "Daily Mirror" Diego Forlan, były napastnik Manchesteru United. Urugwajczyk opowiedział m.in. o egocentrycznej naturze Cristiano i pokusił się o porównanie Portugalczyka z Davidem Beckhamem.

Po zakończeniu sportowej kariery Diego Forlan ma teraz sporo czasu na udzielanie wywiadów, w których snuje wspomnienia na temat byłych klubów. W rozmowie z "Daily Mirror" Urugwajczyk zdradził kilka sekretów z szatni Manchesteru United, którego barw bronił w latach 2002-2004. Na Old Trafford spotkał się z Cristiano Ronaldo, który był dopiero na początku swojej drogi na piłkarski szczyt.

Tak w minionym sezonie strzelał bramki Cristiano Ronaldo

Zobacz wideo

Diego Forlan o tajemnicach szatni Manchesteru United: "W szatni Cristiano Ronaldo był egocentrykiem"

"W szatni można było od razu zauważyć, że Cristiano jest egocentrykiem. Cały czas chciał stać przed lustrem. Potrafił wpatrywać się w nie przez większość dnia. Nawet się przed nim przebierał" - wspominał Forlan na łamach "Daily Mirror" .

"Ronaldo zachowywał się zupełnie inaczej niż David Beckham - ten drugi był zdecydowanie bardziej naturalny. Zdarzało się, że David przychodził do szatni z rozczochraną fryzurą. U Ronaldo przenigdy się to nie zdarzyło, bowiem niezwykle dużo wysiłku wkładał w kwestię wyglądu" - stwierdził były napastnik "Czerwonych Diabłów". 

 

Forlan postanowił zakończyć przygodę z piłką na początku sierpnia 2019 r. Ostatnim klubem 112-krotnego reprezentanta Urugwaju był hongkoński Kitchee SC, z którym pożegnał się jeszcze w czerwcu 2018 r.


Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE