Frank Lampard zachwycony trzema piłkarzami. "Ich futbol nie był normalny"

- W środku pola najtrudniejszą przeprawę miałem grając przeciwko Xaviemu i Andresowi Inieście. Ta dwójka podawała piłkę wokół ciebie, a ty nie mogłeś się do nich zbliżyć. Ich futbol nie był dla mnie czymś normalnym - powiedział trener Chelsea, Frank Lampard, wyróżniając również Lionela Messiego.

Zobacz najnowszy odcinek "Cyfrowych atletów"

Zobacz wideo

W środę o godz. 21:00 w Stambule mecz o Superpuchar Europy. Zdobywca Ligi Mistrzów - Liverpool - zagra z triumfatorem Ligi Europy - Chelsea. Przed meczem trener londyńczyków - Frank Lampard - został zapytany o najlepszych piłkarzy przeciwko którym grał w swojej zawodniczej karierze.

Wskazując najlepszego piłkarza na świecie Anglik nie miał wątpliwości. - Leo Messi. Był najbardziej niesamowity. Gdy grałem przeciwko niemu, wiedziałem, że jest na innym poziomie niż my wszyscy - stwierdził Lampard.

Frank Lampard: Ich futbol nie był normalny

- W środku pola najtrudniejszą przeprawę miałem grając przeciwko Xaviemu i Andresowi Inieście. Ta dwójka podawała piłkę wokół ciebie, a ty nie mogłeś się do nich zbliżyć. Ich futbol nie był dla mnie czymś normalnym. Był kompletnie inny od wszystkiego, z czym się spotkałem - dodał.

Faworytem środowego meczu będzie Liverpool. Zespół Juergena Kloppa na inaugurację sezonu pokonał Norwich 4:1, zaś Chelsea uległa Manchesterowi United 0:4. Był to debiut Lamparda w roli trenera drużyny ze Stamford Bridge.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: