Franck Ribery może trafić do klubu, gdzie gra dwóch Polaków

Franck Ribery może zostać klubowym kolegą Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa. Jak informuje L'Equipe", 36-letnim Francuzem interesuje się Lokomotiw Moskwa.
Zobacz wideo

Wraz z końcem czerwca Franck Ribery stał się wolnym zawodnikiem, bo wygasła jego umowa z Bayernem. Francuz trafił do Bayernu Monachium w 2007 roku. W tym czasie zdobył z klubem dziewięć mistrzostw Niemiec i sześć krajowych pucharów. W 2013 roku triumfował w Lidze Mistrzów. Wcześniej, 36-letni dziś Francuz, grał w Marsylii i tureckim Galatasaray. Wszystko jednak wskazuje, że kariery jeszcze nie zamierza kończyć, choć wciąż nie znalazł nowego klubu, a okienko transferowe w większości europejskich lig kończy się już 1 września.

Jak informuje L'Equipe", 36-letnim Francuzem interesuje się Lokomotiw Moskwa. Kilka dni temu "Bild" pisał, że Ribery może trafić do PSV Eindhoven, którego szkoleniowcem jest Mark van Bommel. Holender zna Ribery`ego z czasów wspólnej gry w Bayernie. Wcześniej spekulowano także, że Francuza chce ściągnąć katarski Al-Sadd.

Piłkarzami Lokomotiwa są: Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak. Po czterech kolejkach nowego sezonu drużyna Polaków zajmuje ósmą lokatę w lidze.

Więcej o: