Mario Balotelli ustalił warunki kontraktu z nowym klubem! Duże zaskoczenie

Mario Balotelli jest o krok od podpisania kontraktu z obecnie trzecią drużyną ligi brazylijskiej - Flamengo. La Gazzetta dello Sport informuje, że piłkarz ustalił już warunki kontraktu i zwiąże się z brazylijskim klubem do do końca 2021 roku.

Mario Balotelli jest wolnym piłkarzem po tym, jak w czerwcu wygasł jego kontrakt z Olympique Marsylia. Przedstawiciele 28-letniego napastnika prowadzili ostatnio rozmowy z różnymi klubami m.in. West Hamem United czy Hellasem Werona. Ostatecznie Włoch trafi do Brazylii, gdzie ma podpisać kontrakt z Flamengo - obecnie trzecim zespołem ligi brazylijskiej. Kontrakt Balotellego ma obowiązywać do końca 2021 roku, a piłkarz ma zarabiać 4,5 mln euro rocznie - podaje La Gazzetta dello Sport.

Zobacz wideo

Mario Balotelli zagrał w poprzednim sezonie w 25 meczach Olympique Marsylia w Ligue 1. Strzelił osiem goli i miał jedną asystę. Portal Transfermarkt wycenia go na 20 milionów euro. W przeszłości 28-latek grał w: Interze, Manchesterze City, AC Milan, Liverpoolu i OGC Nice.

Więcej o: