Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Absurd na Widzewie. Do odebrania karnetów wypożyczono klęcznik

Do absurdalnej sytuacji doszło na stadionie Widzewa. Okienko, w którym wydawane są karnety, znajduje się na wysokości pasa. By ułatwić fanom sprawę, stowarzyszenie kibiców wypożyczyło klęcznik.

Przed tygodniem Widzew Łódź poinformował, że liczba sprzedanych karnetów na sezon 2019/20 przekroczyła już 16339 sztuk. To nowy rekord Polski, a wcześniejszy również należał do drugoligowego obecnie klubu. W zeszłym tygodniu Widzew wysyłał karnety dla fanów z zagranicy, od poniedziałku robi to dla kibiców z kraju. Można też odbierać je w okienku kasowym znajdującym się na terenie stadionu.

Marcin Robak: Trochę przeraża mnie gra w drugiej lidze. Muszę to sobie w głowie poukładać. Wywiad z gwiazdą Widzewa obejrzysz w poniższym wideo

Nie jest to jednak zadanie proste, bo okienko znajduje się na wysokości... pasa. – Projekt Stadionu Miejskiego zakładał montaż w tym miejscu otwieranego okna. W trakcie prac wykończeniowych stwierdzono jednak, że ze względów bezpieczeństwa – w pomieszczeniu miała znaleźć się kasa – okno nie powinno się otwierać. Wtedy też Zarząd Inwestycji Miejskich, odpowiedzialny za odbiór stadionu, zdecydował się zamienić je na typowe okienko kasowe. Niestety, było już za późno na zmiany w projekcie i podniesienie witryny okiennej - łódzkiemu oddziałowi "Gazety Wyborczej" powiedział Roman Lewandowski z Miejskiej Areny Kultury i Sportu.

Na pomoc fanom przyszli przedstawiciele Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców Widzewa. – Sytuacja jest jak z „Monty Pythona”, więc poszliśmy w tę samą konwencję i przy okazji pomogliśmy. Teraz wystarczy przyklęknąć i odebrać karnet. Tak już na poważnie, to na całym świecie inaczej rozwiązuje się takie sprawy. A tym żartem chcieliśmy dać MAKiS-owi do myślenia - powiedzieli "Wyborczej".

W pierwszej kolejce drugiej ligi Widzew wygrał na wyjeździe z Gryfem Wejherowo 2:1. W sobotę łodzianie, również na wyjeździe, zagrają z Bytovią Bytów. Pierwszy mecz u siebie zespół Marcina Kaczmarka zagra w piątek, 9 sierpnia z Błękitnymi Stargard.

Więcej o:
Komentarze (42)
Absurd na Widzewie. Do odebrania karnetów wypożyczono klęcznik
Zaloguj się
 • kadykianus

  Oceniono 18 razy 14

  Prawidlowa pozycja dla takich osilkow :-)
  Jesli bilety sorzedaje koles z LGBT to ma beke zycia :D I to jest hicior dnia.

 • nabbuko

  Oceniono 13 razy 13

  To po prostu nowe wytyczne inspekcji handlowej. Zgodnie z nią każdy kupujący ma uklęknąć, ofiarować datek, zapłacić za zakupy i grzecznie podziękować radosnym "bukzapłać". W końcu mieszkamy w katolickim kraju, rajt?

 • sselrats

  Oceniono 9 razy 9

  Prawidlowo. Glupsza tylko Rosja.

 • ceppisowski

  Oceniono 9 razy 7

  To klechy wypozyczaja kleczniki?
  NIE!!!!!!
  To dowod na to ze mafia w sukienkach trzyma sztame z mafia z maczetami zwanymi pisowskimi kibolami

 • silvermane

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież piłka to religia, więc o co chodzi?

 • jego-wysokosc

  Oceniono 6 razy 6

  Dobrze że nie zrobili okienka na wysokości łydek. Kibice musieliby leżeć krzyżem...

 • praskiso

  Oceniono 9 razy 5

  W sumie bardzo pozytywnie. Kibole jako siłowe zaplecze kościelno-kabotyńskiej i jedynie słusznej partii powinni ciągle się modlić. Nie tylko przy odbieraniu karnetów. Może zamiast krzesełek na stadionie powinni dla nich zamontować klęczniki.

 • spam_box

  Oceniono 4 razy 4

  Na kolana chamy, śpiewa Lucjan Pavarotti.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX