Reprezentant Kamerunu opublikował filmik, na którym uprawia seks. "Za dużo wypiłem"

Clinton N'Jie, 25-letni reprezentant Kamerunu, przez przypadek opublikował w internecie filmik, na którym uprawia seks. - Wypiłem za dużo i wcisnąłem niewłaściwy przycisk - żali się były piłkarz Tottenhamu.
Zobacz wideo

Clinton N'Jie to napastnik, który w przeszłości występował w Olympique Lyon, Tottenhamie i Marsylii. Kilka dni temu opuścił Francję i trafił do Rosji. Kameruńczyk podpisał czteroletni kontrakt z Dinamem Moskwa, który zapewnia mu duże lepsze zarobki, niż dotychczasowe. N'Jie uczcił podpisanie kontraktu i poszedł na imprezę, którą skończył w hotelu z pewną dziewczyną.

Gdy się obudził, to został bohaterem internetu. Nie chodzi jednak o piękne gole, ani zagrania z meczów. Piłkarz omyłkowo opublikował w aplikacji Snapchat filmik, na którym uprawia seks.

- Przykro mi. Świętowałem podpisanie kontraktu i wypiłem za dużo alkoholu. Chciałem przeczytać tylko gratulacje od moich znajomych i kibiców, ale widocznie wcisnąłem niewłaściwy przycisk. Przepraszam - żali się napastnik cytowany przez portal blick.ch.

Więcej o: