Samuel Eto'o ma faworyta do Złotej Piłki. "Jest blisko poziomu Messiego. Będzie jeszcze lepszy"

- Eden Hazard po przejściu do Realu Madryt powinien wygrać Złotą Piłkę - twierdzi Samuel Eto'o w rozmowie z radiem Marca.
Zobacz wideo

Wideo pochodzi z serwisu VOD

- Nie jest wielką tajemnicą, że moim marzeniem było grać w Realu Madryt. Marzyłem o tym, odkąd byłem małym chłopcem, który strzelił pierwszego gola. Ostatnie miesiące nie były łatwe. Starałem się grać jak najlepiej, aby nie rozpraszać siebie ani zespołu w tym trudnym okresie spekulacji mediów. Chcę napisać następny rozdział, zależy mi na realizacji marzeń - napisał Eden Hazard na Instagramie, żegnając się z Chelsea.

Hazard będzie następny po Modriciu?

Belg w połowie czerwca podpisał z Realem pięcioletni kontrakt. - Powinien teraz wygrać Złotą Piłkę - twierdzi Samuel Eto'o w rozmowie z radiem Marca. - Dotychczas był niedoceniany, ale teraz gra w jednym z najlepszych klubów na świecie, więc wzrok wszystkich będzie skierowany właśnie na niego. Mam nadzieję, że w starciach z Barceloną tego nie pokaże, ale on już jest blisko poziomu Messiego. A powinien być jeszcze lepszy - dodał Eto'o. W ostatnich latach plebiscyt Złotej Piłki zdominowali Messi i Cristiano Ronaldo. Dopiero rok temu nastąpił przełom - najważniejsze wyróżnienie indywidualne trafiło w ręce Luki Modricia, który poprowadził reprezentację Chorwacji do finału mundialu w Rosji.

Więcej o: