Trabzonspor zaprezentował nowe koszulki w znakomity sposób. Hit internetu [WIDEO]

Trabzonspor w kreatywny sposób zaczął promować koszulki na przyszły sezon ligi tureckiej. Z tej okazji klub przygotował specjalny filmik, który podbija internet i chwyta za serce.
Zobacz wideo

Na filmiku widzimy pięciu chłopców. Czterech z nich jest już ubranych w nowe stroje Trabzonsporu i gra w piłkę. Jest także chłopiec bez klubowej koszulki, który jedynie z boku przygląda się kolegom. Chwilę później zdejmuje swój zwykły biały T-shirt, chwyta za marker i samemu maluje po koszulce, tak aby przypominała oryginał. Wszystko dostrzega jego mama (babcia?), która decyduje się, że zrobi mu niespodziankę i doszywa koszulce elementy klubowe. Następnie chłopiec zakłada przerobioną koszulkę. W kolejnym ujęciu widzimy już, jak główny bohater filmiku jest pokazany jako dorosły piłkarz - Abdulkadar Omur, czyli wychowanek Trabzonsporu.

Film stał się hitem internetu. Na Twitterze widziało go ponad 10 milionów użytkowników. Ale to nie wszystko. Wideo sprawiło, że koszulki na przyszły sezon ligi tureckiej zaczęły się świetnie sprzedawać. Pierwszego dnia po ukazaniu się tego materiału klub sprzedał aż 15 tysięcy koszulek.

W minionym sezonie ligi tureckiej Trabzonspor zajął czwartą lokatę, dzięki czemu zagra w nowej edycji Ligi Europy.

Więcej o: