Zlatan Ibrahimović show! Genialny występ i cudowny gol [WIDEO]

Zlatan Ibrahimović został bohaterem derbów Los Angeles. Szwed strzelił hattricka, a jego zespół - Los Angeles Galaxy - wygrał 3:2 z Los Angeles FC. To drugi hattrick Ibrahimovicia w MLS. Tylko spójrzcie na tego pierwszego gola. Cudeńko.
Zobacz wideo

Wielkie emocje, pięć goli i zwycięstwo Los Angeles Galaxy. Tak wyglądały derby Los Angeles, których bohaterem został Zlatan Ibrahimović. Szwed strzelił hattricka, a jego zespół - Los Angeles Galaxy - wygrał 3:2 z Los Angeles FC. To drugi hattrick Ibrahimovicia w MLS. Kibice są szczególnie zachwyceni pierwszym golem 37-letniego napastnika. Ibrahimović w imponujący sposób przyjął piłkę, ograł obrońcę, a później strzelił nie do obrony dla bramkarza. Tylko spójrzcie. Cudeńko.

Zlatan Ibrahimović show [WIDEO]

Zlatan Ibrahimović ostro o MLS i jej poziomie. "Jestem jak Ferrari wśród Fiatów"

- MLS nie dorównuje europejskiemu futbolowi. Wcześniej grałem z piłkarzami będącymi na moim poziomie, albo blisko niego. Tutaj jestem jak Ferrari wśród Fiatów - tak Zlatan Ibrahimović ocenił poziom Major League Soccer, najlepszej ligi piłkarskiej w USA i Kanadzie. - Nie przyszedłem do MLS, bo jestem Ibrahimoviciem. Przyszedłem, żeby pokazać wam, czym jest piłka nożna. MLS nie dorównuje europejskiemu futbolowi - wypalił Szwed w rozmowie z ESPN.

Więcej o: