Kinsey Wolanski trafiła do aresztu! Chciała wbiec na murawę podczas kolejnego finału

Kinsey Wolanski chciała wbiec na murawę podczas finału Copa America, ale została zatrzymana przez brazylijskiej służby i trafiła do aresztu. Amerykanka pochwaliła się swoją przygodą na Instagramie.

Kinsey Wolanski znów chciała wbiec na murawę podczas wielkiej imprezy piłkarskiej. Amerykanka pojawiła się na trybunach Maracany podczas finału Copa America, ale razem ze swoim chłopakiem została zatrzymana przez ochroniarzy. - Zawiedliśmy Copa America, zostaliśmy zatrzymani, ale i tak cieszymy się naszym pobytem w Brazylii - napisała Wolanski na Instagramie. Przypomnijmy, że finał Copa America wygrali Brazylijczycy, którzy pokonali na Maracanie reprezentację Peru 3:1.

 
Zobacz wideo

Kinsey Wolanski "bohaterką" finału Ligi Mistrzów

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta. Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu "występowi" 22-letnia Wolanski dorobiła się setek tysięcy nowych fanów na Instagramie. Przed finałem obserwowało ją około 300 tysięcy, a po wydarzeniu wzrosło o niemal dwa miliony. - Zanim skończę 30 lat, chcę zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przejść na emeryturę, a incydent z Ligi Mistrzów bardzo mi w tym pomoże - przyznała Wolanski.

Więcej o:
Copyright © Agora SA