Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpania - Niemcy. Gdzie oglądać finał mistrzostw Europy U-21? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 30.06

W niedzielę dowiemy się kto przez następne dwa lata będzie mógł cieszyć się z tytułu piłkarskiego mistrza Europy do lat 21. W ostatnim meczu włoskiego turnieju zmierzą się reprezentacje Hiszpanii i Niemiec, a to spotkanie obejrzymy w otwartym kanale.
Zobacz wideo

Reprezentacja Niemiec awansowała do finału tegorocznych mistrzostw Europy do lat 21 po zwycięstwie z Rumunią. Po pierwszej połowie półfinałowego starcia to Rumunii prowadzili 2:1, jednak w drugiej części spotkania Luca Waldschmidt zanotował dwa trafienia, a podopieczni Stefana Kuntza wygrali ostatecznie 4:2. 

Nasi zachodni sąsiedzi zmierzą się w niedzielnym finale z Hiszpanami, którzy od czasu porażki z Włochami w pierwszym meczu fazy grupowej, prezentują się znakomicie. Po zwycięstwie z Polską 5:0, w półfinale Euro U-21 zespół Luisa de la Fuente zaaplikował 4 bramki reprezentacji Francji. "Trójkolorowi" zdołali odpowiedzieć tylko jednym golem. 

Przed finałowym starciem na stadionie Dacia Arena w Udine klasyfikacji strzelców turnieju przewodzi wspomniany Waldschmidt. 23-letni napastnik reprezentacji Niemiec siedmiokrotnie pokonywał już bramkarzy rywali. 

Reprezentacja Niemiec stanie w niedzielę przed szansą na obronę tytułu zdobytego przed dwoma laty na polskich boiskach. Aktualni mistrzowie Europy U-21 również mierzyli się wtedy z Hiszpanami (1:0). 

Hiszpania - Niemcy. Gdzie obejrzeć finał Euro U-21? Transmisja TV, stream online, na żywo

Ostatni mecz mistrzostw Europy do lat 21 obejrzymy na antenie TVP Sport i TVP 1. W Internecie spotkanie reprezentacji Hiszpanii i Niemiec będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Studio rozpocznie się o godz. 19:15, a na stadion przeniesiemy się o godz. 20:40.