Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Półfinały Euro U-21. Gdzie oglądać spotkania Niemiec z Rumunią i Hiszpanii z Francją? Transmisja w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 27.06

W czwartek, 27 czerwca zostaną rozegrane półfinałowe spotkania mistrzostw Europy do lat 21. Jako pierwsi wybiegną dziś na boisko piłkarze reprezentacji Niemiec i Rumunii. Później o finał powalczą Hiszpanie i Francuzi. Sprawdź, gdzie śledzić mecze europejskiego czempionatu.
Zobacz wideo

Do półfinałów Euro U-21, dzięki zajęciu pierwszych miejsc w rywalizacji grupowej, awansowały reprezentacje: Hiszpanii, Niemiec i Rumunii oraz reprezentacja Francji, która uplasowała się na drugiej pozycji w grupie C. Wszystkie wspomniane reprezentacje zapewniły już sobie udział w przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio. 

W boju o finał włoskiego turnieju Niemcy zawalczą dziś z Rumunią, a Hiszpania spotka się z Francją. Pierwszy mecz zaplanowano na godzinę 18:00 (Stadio Renato Dall'Ara), a kolejne spotkanie rozpocznie się o godz. 21:00 (Mapei Stadium – Città del Tricolore). 

Hiszpanie rozpoczęli zmagania w grupie A od porażki z Włochami. Później jednak pokonali Belgów i wysoko rozbili Polaków. Niemcy zgromadzili na swoim koncie 7 punktów (wygrane z Danią i Serbią, remis z Austrią), podobnie jak reprezentacja Rumunii (zwycięstwa z Chorwacją i Anglią, remis z Francją). Po trzech meczach w fazie grupowej Francja znalazła się ostatecznie za plecami Rumunów, jednak trafiła do półfinału jako najlepsza drużyna spośród tych, które zajęły z 2. miejsca. W fazie grupowej "Trójkolorowi" pokonali Anglię, Chorwację i zanotowali wspomniany remis z Rumunią. 

Finał mistrzostw Europy U-21 rozgrywanych we Włoszech i San Marino zostanie rozegrany w niedzielę, 30 czerwca na Stadio Friuli.

Mistrzostwa Europy U-21. Gdzie oglądać półfinałowe mecze? Transmisja TV, stream online , na żywo

Transmisję TV półfinałowych meczów Euro U-21 przeprowadzi TVP Sport. W Internecie oba spotkania będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji: 

Studio przed meczem Niemcy - Rumunia – godz. 17:05

Niemcy - Rumunia – spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

Studio przed meczem Hiszpania - Francja – godz. 20:15

Hiszpania - Francja – godz. 21:00