Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Walczą o Gianluigiego Buffona. Pierwszą ofertę Włoch odrzucił

Fluminense cały czas próbuje pozyskać Gianluigiego Buffona. Jak informuje "La Gazzetta dello Sport", brazylijski klub oferuje włoskiego bramkarzowi kontrakt, zgodnie z którym ma zarabiać rocznie aż 4 miliony euro.

Gianluigi Buffon nie przedłużył kontraktu z PSG. Choć skończył już 41 lat, nadal nie planuje końca swojej kariery. Włoski bramkarz nadal otrzymuje oferty kontraktów, które pozwolą mu na grę na najwyzszych poziomie. Jak informuje "La Gazzetta dello Sport", propozycję złożył mu także brazylijski klub.

Zobacz wideo

Zdaniem włoskiego dziennika, Fluminense nadal stara się pozyskać Buffona. Według wcześniejszych doniesień, włoski bramkarz otrzymał propozycję zajęcia stanowiska prezydenta klubu, jednak odmówił ze względu na chęć kontynuowania kariery piłkarskiej. To spowodowało, że Włoch dostał drugą ofertę, zgodnie z którą miałby zarabiać 4 miliony euro rocznie, licząc, że po zakończeniu kariery mógłby zająć posadę w zarządzie klubu.

Wydaje się jednak, że Buffon woli pozostać w Europie. Media informowały, że jedną z najbardziej realnych możliwości jest jego przejście do FC Porto, gdzie zostałby następcą Ikera Casillasa. Włoch w ostatnim sezonie gry w PSG zagrał w 25 spotkaniach, w których stracił łącznie 25 bramek.

Więcej o: