Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gianluigi Buffon jechał z dużą prędkością. Sam się tym pochwalił. Spadła na niego ogromna fala krytyki

Gianluigi Buffon pokazał jak nie prowadzić samochodu. Legendarny bramkarz udostępnił zdjęcie, na którym widać jak jedzie z predkością 155 km/h, bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na Włocha spadła ogromna fala krytyki z powodu jego zachowania.

Gianluigi Buffon zdecydował się odejść wraz z zakończeniem obecnego kontraktu z Paris Saint-Germain. Włoski bramkarz nie narzeka jednak na brak ofert i jak sam przyznał, woli zrezygnować z wielkich pieniędzy, które z pewnością otrzymałby w drużynie mistrza Francji, żeby nadal otrzymywać odpowiednią dawkę adrenaliny. 

Zobacz wideo

Buffon udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym prowadzi samochód. Fani obserwujący jego profil natychmiast zauważyli, że włoski bramkarz jedzie z prędkością 155 km/h, dodatkowo bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na Włocha spadła ogromna fala krytyki, zwłaszcza po niedawnym wypadku Jose Antonio Reyesa.

 

Wypadek Reyesa przestrogą

Jose Antonio Reyes miał 35 lat. Według ustaleń hiszpańskiej policji Brabus S550 Reyesa w momencie wypadku pędził po autostradzie aż 237 km/h. Wówczas pękła jedna z opon, auto wypadło z drogi, koziołkowało i spłonęło. W jednej z opon miało być niższe ciśnienie, bo Reyes od dawna nie jeździł BS550 - informuje "Mundo Deportivo".