Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie! Piłkarz odszedł z Juventusu. Nie zagra w zespole Sarriego

Martin Caceres rozstał się z Juventusem Turyn. 32-letni Urugwajczyk - jak podają włoskie media - najprawdopodobniej dalszą karierę kontynuować będzie w Ameryce Południowej.

Martin Caceres w styczniu po raz trzeci dołączył do Juventusu (wcześniej w 2009 r. i 2012 r.), zastępując Medhiego Benatię, który wyjechał do Kataru. Umowa 32-latka wygasa z końcem miesiąca i już wiadomo, że nie zostanie przedłużona. Potwierdza to sam Urugwajczyk, który już pożegnał się z klubem w mediach społecznościowych. - Mój syn Leo urodził się w Turynie i jest fanem Juve, podczas gdy moja córka Martina spędziła tu całe życie. Nigdy was nie zapomnę. Cały Juventus jest moją rodziną - napisał Caceres na Instagramie.

Zobacz wideo

Caceres to 90-krotny reprezentant Urugwaju, dla którego zdobył cztery bramki. W Juventusie łącznie zaliczył 119 spotkań. Oprócz sześciu mistrzostw ze Starą Damą zdobył również trzy Superpuchary oraz dwukrotnie triumfował w Pucharze Włoch. Tamtejsze media spekulują, że dalszą karierę będzie kontynuował w Ameryce Południowej, być może w brazylijskim Flamengo.