Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trener Argentyny znalazł przyczynę porażki z Kolumbią? Co za tłumaczenie! "To wstyd"

Argentyna przegrała z Kolumbią 0:2 na rozpoczęcie Copa America. Trener Argentyńczyków na pomeczowej konferencji prasowej narzekał na stan murawy w Salwadorze. - Myślę, że boisko nie nadawało się do gry. To wstyd, szczególnie, że to dopiero pierwsze spotkanie na tym stadionie - powiedział Lionel Scaloni.

Argentyna bardzo źle rozpoczęła turniej Copa America 2019. W swoim pierwszym meczu grupowym uległa po słabej grze Kolumbii 0:2. Po spotkaniu głos zabrało trener Argentyńczyków, Lionel Scaloni. 

Zobacz wideo

- Myślę, że boisko nie nadawało się do gry. To wstyd, szczególnie, że to dopiero pierwsze spotkanie na tym stadionie - powiedział Scaloni. I dodał: Nie chcę wiedzieć, jak boisko będzie wyglądało po dwóch lub trzech spotkaniach. Naprawdę uważam, że to wstyd. 

Kolumbijczycy wygrali po bramkach Rogera Martineza i Duvana Zapaty. Szkoleniowiec Argentyńczyków docenił występ rywali. - Myślę,że Kolumbijczycy mają naprawdę mocny zespół. Byli skupieni na tym, co najważniejsze - przyznał. 

Scaloni widzi pozytywy

Mimo porażki, Scaloni widzi pozytywy w grze swoich podopiecznych. - Najważniejsze, że podjęliśmy z nimi walkę. W pewnych momentach meczu to oni byli lepsi, w innych my. Byliśmy dobrzy, choć zabrakło nam goli - dodał. Kolejne spotkanie Argentyńczycy rozegrają w czwartek w Belo Horizonte. Ich rywalami będą Paragwajczycy, którzy wieczorem (od godziny 21:00 czasu polskiego) zagrają z Katarem. 

Więcej o: