Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Policja podejrzewa, że były polski bramkarz został zamordowany w Anglii. 34-latek zaginął w grudniu

Policja w hrabstwie Bedfordshire podejrzewa, że Kamil Biecke został zamordowany - podało BBC. Były bramkarz m.in. Lechii Gdańsk i Arki Gdynia zaginął w grudniu 2018 roku na Maple Road w Luton.

Kamil Biecke wyjechał do Anglii w 2016 roku. Zamieszkał w Luton i szybko wpadł w poważne kłopoty. Miał problemy z hazardem, był widywany u bukmacherów i w kasynach. - Być może chciał się od tego uwolnić i wpadł w tarapaty. Mogło to także doprowadzić do brutalnego przerwania jego życia. Bierzemy pod uwagę, że nie żyje - przyznał inspektor Mike Branston, policjant z hrabstwa Bedfordshire, cytowany przez BBC.

34-latek zaginął 8 grudnia 2018 roku. Ostatni raz był widziany na Maple Road przy skrzyżowaniu z Shaftsbury Road w Luton. Jego żona zgłosiła zaginięcie na policję 14 grudnia. Od tego czasu funkcjonariusze nie wykryli żadnej aktywności jego telefonu oraz konta bankowego, od 8 grudnia Biecke nie wykonał żadnego połączenia oraz ani jednej płatności. Policja w Wielkiej Brytanii apeluje o jakiekolwiek informacje na temat zaginionego Polaka.

W przeszłości Biecke był bramkarzem. Wielkiej kariery nie zrobił. Grał m.in. w: Bałtyku Gdynia, Gedanii Gdańsk, Lechii Gdańsk, Cartusii Kartuzy, Orkanie Rumia oraz Arki Gdynia. To właśnie w barwach gdyńskiego klubu zagrał jedyny mecz w ekstraklasie przeciwko Górnikowi Łęczna w maju 2007 r.

Więcej o:
Komentarze (20)
Były polski bramkarz zamordowany w Anglii? Tak podejrzewa policja. 34-latek zaginął w grudniu
Zaloguj się
 • xzyzzy

  Oceniono 17 razy 11

  gość bawiący się piłką kilkanaście lat temu na prowincji już przez pismaków nie jest byle kim. jest byłym bramkarzem, piłkarzem, czyli lepszym sortem społeczeństwa. a gawiedzi te brednie łyka i czapkuje.

 • prince76

  Oceniono 2 razy 2

  Trochę szacunku- po ch piszecie że był bramkarzem Lechii i Arkii jakie to ma znaczenie w sprawie , ale jeśli już napisaliście to po kolenego ch piszecie że karia.plery nie zrobił. Ja pie... ocena osiągnięc sportowych w nekrologu-gazeta.pl

 • lobuz5

  Oceniono 5 razy 1

  Niestety juz po nim. Hazard powinien być zdelegalizowany a przynajmniej granie na kredyt.

 • ochujek

  0

  Przegrał życie?

 • zalep

  Oceniono 1 raz -1

  Czerskie pierdy intelektu. POlaczki zaczytane z wypiekami na twarzach.

 • raknawspak

  Oceniono 11 razy -11

  Hej, cielaki czerskie... wiecie jaka jest różnica między Bedford a Bedfordshire?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX