Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Neymar zeznawał na policji w sprawie o gwałt. Kluczowy dowód skradziony

Neymar pierwszy raz był przepytywany przez policję w Sao Paulo w sprawie ewentualnego gwałtu na Najili Trinande. Tymczasem kobieta poinformowała, że ktoś włamał się do jej domu i ukradł tablet, na którym miała zapisany film przedstawiający zachowanie gwiazdora PSG.

Znajomość Neymara z Najilą Trindade rozpoczęła się konwersacją na Instagramie. Kobieta twierdzi, że została zaproszona na randkę. 15 maja przyleciała do Paryża, a piłkarz opłacił jej bilety i zakwaterowanie. Gdy się spotkali w hotelu Sofitel, piłkarz miał być pod wpływem alkoholu. - Po kilku minutach rozmowy i wymiany czułości, Neymar stał się agresywny i wbrew woli ofiary zmusił ją do odbycia stosunku - czytamy w raporcie policji z Sao Paulo, która udostępniła akt oskarżenia.

Kilka dni temu na policji zeznawała Trindade, w piątek na posterunek przybył Neymar. Gwiazdor PSG szedł o kulach, bo leczy kontuzję, jakiej doznał w niedawnym meczu towarzyskim z Katarem. Piłkarz zaprzecza, jakoby miał zgwałcić modelkę. 

Kluczowy dowód skradziony?

Z kolei kobieta zgłosiła ostatnio na policji, że ktoś włamał się do jej domu i zabrał tablet, na którym miała zapisany film pokazujący, jak Neymar ją traktował. Trindade przekonuje, że to miał być jej kluczowy dowód w sprawie.

Brazylijski piłkarz zeznawał już także w drugiej, powiązanej sprawie. Opublikował bowiem bez zgody kobiety jej wizerunek oraz ich korespondencję, co w Brazylii jest traktowane jak przestępstwo. Z tego tytułu policja z Rio de Janeiro przepytywała go kilka dni temu za pośrednictwem specjalnego komunikatora.  

Więcej o:
Komentarze (17)
Neymar zeznawał na policji w sprawie o gwałt. Kluczowy dowód skradziony
Zaloguj się
 • bogdan19741974

  Oceniono 7 razy 7

  prostytutke zamknac,zawsze to mowilem a tylu obroncow ku.. bylo,dowod zniknal a nagranie jak go strzela w pysk az pol hotelu slyszalo tez zniknelo...

 • scypion_afrykanski

  Oceniono 8 razy 6

  "Kluczowy dowód skradziony"
  Nie moi drodzy Czerscy. Domniemany dowód skradziony.
  Ja też mogę powiedzieć, że miałem taśmę jak mnie molestował papież Franciszek/królowa brytyjska/Elon Musk.

 • bartoszm84

  Oceniono 3 razy 3

  A czego oczekiwała po obcym facecie który stawia jej transport i lokum? że będą grać w bierki?

 • cucurucu

  Oceniono 2 razy 2

  Gdyby to byl dowod, na dodatek kluczowy to nikt prz zdrowych zmyslach nie trzymalby tego w domu

 • anna.pcz

  Oceniono 1 raz 1

  Ach.... Takiego Neymara to bym gwałciła cała noc!!!!! Dla takiego mężczyzny można zrobić wszystko,łącznie z lizaniem czy wykonaniem masażu prostaty palcami:)))) Panowie rzadko się przyznają że to lubią i próbowali. A warto i u urologa podczas badania nie ma przy okazji stresu.

 • elvisek101

  Oceniono 1 raz 1

  Dziwne skoro zeznawała parę tygodni temu w tej sprawie, to dlaczego wcześniej nie dostarczyła dowodów obciążających Ney'a o gwałt, tylko czekała specjalnie do czasu aż on zezna, żeby próbwac go zdemaskować. Jak zeznania obciązające Ney'a się nie potwierdzą, to powinni tę kobietę zamknąc w piedlu albo skazać na pracę społeczne celem zapłaty wysokiego odszkodowania za próbę wyłudzenia kasy i zniszczenia wizerunku piłkarza.

 • sholay

  Oceniono 1 raz 1

  Buchachachacha.
  Jak wiadomo użytkownicy dzielą się na tych którzy robią back-upy i tych którzy będą robili back-upy.

  &

  &

 • 6nine9

  0

  Przecież jej adwokat zrezygnowal, bo zdzira nie chciala pokazać mu tego „kluczowego dowodu” na tablecie zanim zostal „skradziony”.

 • lukasz2711

  0

  Zeznawała na Policji i nie przedstawiła dowodu w chwili zgłoszenia zawiadomienia o gwałcie. Coś mi się wydaje że tu chodzi o pieniądze, Neymar jest teraz zawodowo w fazie zmiany klubu i wszelkie tego typu zgłoszenia dyskredytują go oraz obniżają wartość transferu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX