Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo negocjuje transfer. Transfer swojego syna

Cristiano Ronaldo junior może odejść z Juventusu i przenieść się do lizbońskiego Sportingu - informują portugalskie media. Ewentualne przenosiny 8-latka negocjują jego ojciec oraz babcia.

Zeszłego lata Cristiano Ronaldo junior wraz ze swoim ojcem zamienił Real Madryt na Juventus Turyn. Syn gwiazdora w dziecięcym zespole mistrza Włoch prezentuje się znakomicie. Rozegrał tam 36 meczów, w których strzelił aż 56 goli i zanotował 26 asyst.

Jak poinformowało portugalskie "Correio da Manha" Ronaldo junior może latem zmienić klub. Według informacji Portugalczyków synem gwiazdora zainteresowany jest Sporting CP, który ma już negocjować przenosiny chłopca z jego ojcem oraz babcią. Maria Dolores dos Santos Aveiro, czyli mama Ronaldo seniora, miałaby opiekować się wnukiem podczas jego rozwoju w Lizbonie.

Gdyby Ronaldo junior trafił do Sportingu CP, poszedłby śladami ojca. Ronaldo senior przeszedł do tego klubu w 1997 roku, a pięć lat później rozegrał jedyny sezon w pierwszym zespole. W jego trakcie pokazał się na tyle dobrze, że na sprowadzenie zawodnika zdecydował się Manchester United, który zapłacił za Portugalczyka 12 mln funtów.

Więcej o:
Komentarze (12)
Cristiano Ronaldo negocjuje transfer. Transfer swojego syna
Zaloguj się
 • e50504

  Oceniono 5 razy 5

  Taką mają kasę, mogą robić co chcą, a szansa że syn będzie chociaż w połowie tak dobry jak ojciec podobna jak trafić szóstkę w totka. Ciężkie młody będzie miał życie

 • Adrian Nabokow

  Oceniono 5 razy 3

  Jezeli Ronalfo senior zaszczepil u syna od malego determinacje, pasje oraz nieustepliwosc moze i pojdzie w slady ojca :) Szanuje seniora za wszystko, Powodzenia dla mlodego :)

 • aussieozz

  Oceniono 1 raz 1

  Wszystkie dzieci z matek inkubatorów
  Szalenie smutne to dzieciństwo.
  Czyżby Ronaldo byl tęczowy ?

 • DEYWID 77

  0

  I to jest klub dla takiego 9 latka na Juventus przyjdzie czas

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX