Cristiano Ronaldo negocjuje transfer. Transfer swojego syna

Cristiano Ronaldo junior może odejść z Juventusu i przenieść się do lizbońskiego Sportingu - informują portugalskie media. Ewentualne przenosiny 8-latka negocjują jego ojciec oraz babcia.

Zeszłego lata Cristiano Ronaldo junior wraz ze swoim ojcem zamienił Real Madryt na Juventus Turyn. Syn gwiazdora w dziecięcym zespole mistrza Włoch prezentuje się znakomicie. Rozegrał tam 36 meczów, w których strzelił aż 56 goli i zanotował 26 asyst.

Zobacz wideo

Jak poinformowało portugalskie "Correio da Manha" Ronaldo junior może latem zmienić klub. Według informacji Portugalczyków synem gwiazdora zainteresowany jest Sporting CP, który ma już negocjować przenosiny chłopca z jego ojcem oraz babcią. Maria Dolores dos Santos Aveiro, czyli mama Ronaldo seniora, miałaby opiekować się wnukiem podczas jego rozwoju w Lizbonie.

Gdyby Ronaldo junior trafił do Sportingu CP, poszedłby śladami ojca. Ronaldo senior przeszedł do tego klubu w 1997 roku, a pięć lat później rozegrał jedyny sezon w pierwszym zespole. W jego trakcie pokazał się na tyle dobrze, że na sprowadzenie zawodnika zdecydował się Manchester United, który zapłacił za Portugalczyka 12 mln funtów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA