Afera w reprezentacji Izraela. Piłkarze postanowili odreagować porażkę z Polską na mieście

El. Euro 2020. W poniedziałek reprezentacja Izraela poniosła wysoką porażkę z Polską 0:4. Według informacji serwisu kan.org.il po meczu na PGE Narodowym czterech izraelskich zawodników miało udać się do jednego z warszawskich kasyn. Dochodzenie w tej sprawie wszczęła już krajowa federacja.
Zobacz wideo

Przed dwoma dniami na PGE Narodowym reprezentacja Polski pokonała Izrael 4:0. Dla drużyny Andreasa Herzoga była to pierwsza porażka w eliminacjach Euro 2020. Jak się okazuje, poniedziałkowy rezultat zabolał czterech reprezentantów Izraela tak bardzo, że postanowili opuścić hotel i udać się "na miasto". 

Afera w reprezentacji Izraela. Czterech piłkarzy miało udać się do jednego z warszawskich kasyn

Jak donosi portal kan.org.il izraelska federacja bada, czy czterech piłkarzy narodowej kadry: Beram Kayal, Dia Saba, Taleb Tawatha i Ayid Habashi spędziło poniedziałkowy wieczór w jednym z warszawskich kasyn. A taka niesubordynacja oznaczałaby "złamanie kodeksu etycznego". Tawatha przyznał, że on i jego koledzy co prawda opuścili pokoje bez zgody trenera, jednak nie weszli do kasyna, a udali się jedynie do kawiarni. 

Następny mecz eliminacji Euro 2020 Izrael rozegra na własnym boisku z reprezentacją Macedonii Północnej 

Więcej o: