Kinsey Wolanski planuje kolejne akcje. "Zanim skończę 30 lat, chcę przejść na emeryturę"

- Zanim skończę 30 lat, chcę zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przejść na emeryturę, a incydent z Ligi Mistrzów bardzo mi w tym pomoże - przyznała Kinsey Wolanski, która wbiegła półnaga na murawę podczas finału Liverpool - Tottenham.

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia Damir Skomina musiał na chwilę przerwać spotkanie. Na murawę boiska wbiegła półnaga kobieta. Nazywa się Kinsey Wolanski i jest znaną instagramerką ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu "występowi" 22-letnia Wolanski dorobiła się setek tysięcy nowych fanów na Instagramie. Przed finałem obserwowało ją około 300 tysięcy, a po wydarzeniu wzrosło o niemal dwa miliony. 

Zobacz wideo

Wolanski o swoich planach

Amerykanka nie żałuje, że przerwała mecz Ligi Mistrzów. Wręcz przeciwnie - udało jej się zdobyć sławę, a na tym jej zależało. Planuje już kolejne akcje, które jeszcze bardziej wypromują jej konto w mediach społecznościowych, co ma się przełożyć na zarobione przez nią pieniądze. - Zanim będę mieć 30 lat, chcę zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby przejść na emeryturę, a incydent z Ligi Mistrzów bardzo mi w tym pomoże. Zamierzam zrobić o wiele więcej, aby wypromować swój profil - przyznała Wolanski.

- Nagle stałam się sławna na całym świecie i zaczęłam otrzymywać mnóstwo ofert pracy. Nikomu nie zrobiłam krzywdy, a to była po prostu zabawa. Kibicom się podobało, a nawet policjanci chcieli ze mną zdjęcie - dodała. 

Więcej o: