Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Zaskakująca sytuacja podczas MŚ U-20 w Polsce. Krzesełko zostało zaatakowane przez rój pszczół

Nietypowy problem organizatorów mistrzostw świata u-20 w Polsce. Przed meczem Kolumbia - Ukraina pszczoły obsiadły stadionowe krzesełka.

Trwają mistrzostwa świata u-20 w Polsce. Przed spotkaniem ćwierćfinałowym Kolumbia - Ukraina (0:1) stadion Widzewa w Łodzi nawiedziły pszczoły. Owady zaatakowały stadionowe krzesełka. 

Zobacz wideo

Pszczoły obsiadły kilka z kilkunastu tysięcy krzesełek. Organizatorzy musieli zgłosić się po pomoc do strażaków, by usunąć owady. Ci odziani w specjalne stroje ochronne wykonali swoją pracę, zanim kibice pojawili się na trybunie. Spotkanie udało się rozegrać zgodnie z planem - rozpoczęło się w piątek o godzinie 15:30. Wciąż nie wiadomo, dlaczego pszczoły obsiadły stadionowe krzesełka.

Ukraina w półfinale mistrzostw świata u-20 spotka się z Włochami, którzy ograli w ćwierćfinale Mali 4:2. Półfinałowe starcie Ukraińców z Włochami zaplanowano na wtorek, 11 czerwca o godzinie 17:30. Drugi półfinał odbędzie się także we wtorek, ale o 20:30. Zagrają z nim Amerykanie lub Ekwadorczycy z Koreańczykami z Południa lub Senegalczykami. 

Więcej o: